Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Maryja w wielu obecnych objawieniach ponawia prośby aby jak najszybciej

Polecane posty

Gość gość
modlcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna duszyczka
Modle sie caly czas ale brakuje mi juz sil...choruje i do tego bardzo cierpie,najgorsze jest to ze zostalam z tym sama. To tak jakbym znalazla sie w piekle przybita do muru i nie mam ucieczki...okropne uczucie...wiele razy wylam z bolu ten bol jest fizyczny,psychiczny ale i duchowy.....straszne uczucie...jesli tam wyglada pieklo albo czysciec to wierzcie mi jak sie tam znajdziecie to juz nie bedzie odwrotu,to co pisala sw.faustyna w dzienniczku miala racje ze dusze sa zwodzone i cierpia potworne meki a dzieki tej koronce do milosierdzia bozego mozna ocalic swoja dusze...ja chociaz sie modle juz tyle czasu ...milosierdzia bozego nie czuja ale dostrzegam niesamowite swiatlo...wiec ludzie modlcie sie o swoje zbawienie poki nie jest za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobiłaś coś bardzo złego w życiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewna duszyczka
Kazdy ma grzechy na swoim koncie bo kazdy jest grzesznikiem ale chodze do spowiedzi na biezaco ....czy zrobilam cos zlego to najbardziej skrzywdzilam sama siebie przez to ze ktos mnie skrzywdzil byla bym juz na tamtym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie czujesz, że przez ciebie, przez twoje wpisy w tym wątku przemawia szatan. Że to fałszywe proroctwo. Że Boga za próbę nauczania bez natchnienia Ducha Świętego musisz przeprosić i za swoją pychę mu zadośćuczynić. Bo pycha przez ciebie przemawia, czujesz się wybrańcem Boga, a pyłem marnym jesteś. Marnym pyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie grzecznie zapytam gdzie i jak wiele bylo tych "wiele objawien?" wymien choc kilka ostatnich i nie chodzi mi o to, ze jakas wariatka zobaczyla cos w seku na drzewie pytam grzecznie, gdzie jest tych wiele ostatnich objawien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
droga duszyczko , skoro wierzysz w działanie koronki to spróbuj odmówić podobną Koronkę do Ran Pana Jezusa , którą ja odmawiam co dzień o 15:00 a którą w objawieniu z 2004 roku Pan polecił odmawiać tym , którzy mają trudności z udaniem się do kościoła . (albo mieszkają za daleko , albo są chorzy lub inne przyczyny ). Ofiaruj swe cierpienia poprzez Maryję Panu Bogu , za nawrócenie błądzących a wówczas doznasz ulgi . Najświętsza Maria bardzo ciebie kocha i nie zostawi cię bez swej pomocy . Będę się modlił za ciebie dziś o godz. 21:00 . Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość 17:24 (wczoraj) objawień ostatnich jest : w Dechticach , w Litmanowej , Mary Ephrem z Ameryki płn. , Olivetto Citra , Schio - San Martino Italia , Adam Człowiek z polski , Medjugorie z Bośni , Wenezuela - Cua 1984 r ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof a czytalas ktores z tych objawien,albo choc zapoznalas sie z nimi?Co do wolnej woli nikt cie nie zmusza do modlitwy ,jesli nie obchodzi cie twoja dusza i zycie duchowe to droga wolna ,jesli chcesz isc na zatracenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matka Boska w wiekszosci objawiala sie ludzia po to by sie nawracali i zaczeli pokutowac i aby modlili sie o pokoj na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A szkoda Smof ze cie ta tematyka nie obchodzi i jak sadze nie wierzysz w Boga ,jak rowniez w Maryje wiec swoje poglady zostaw dla siebie i nie dyskutuj na tematy ktore Cie nie dotykaja,badz nie obchodza .Bo widzisz sa ludzie ,dla ktorych Maryja jest kims waznym a takze i religia wiec nikt cie do niczego nie zmusza bo z pewnoscia Bog Cie kocha chociaz o tym nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najtrudniej wam zrozumieć, że to nie kult Maryi, ale szatan was opętał i wypisujecie tu herezje, których kościół nie akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:48 Jak by kosciol nie akceptowal tych herezji ,ktore zarzucasz to by nie mowil o objawieniu w Fatimie,ktore mialo miejsce a wlasnie kosciol nawoluje do nawrocenia sie bo w Fatimie Maryja objawila sie pastuszka i do tych dzieci kierowala swoje slowa i tez na tej podstawie miedzy innymi kosciol napomina by ludzie sie nawracali i aby uwierzyli w Boga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nikt nachalnie niczego nie robi sa tematy i o nich sie dyskutuje ,jesli ci nie odpowiada tematyka badz kulturalna rozmowa to nie musisz zabierac glosu sa ludzie co maja swoje poglady i sie ich trzymaja, tak jest podobnie kiedy masz swoje zasady ,przeciez nikt na sile nie zmusza nikogo do modlitwy.Nie wiem o jaka propagande ci chodzi?.....o kosciol widac ze unikasz go jak ognia po twoich wpisach mozna sie domyslic ,a jesli chodzi o pisownie to spojrz na swoja i wiecej zagladaj do slownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z was czytal przeslanie sw.Lucji o III wojnie swiatowej?. Ta wizja swiata jest przerazajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
IV wojna swiatowa bedzie ciekawsza. Bedziemy ja sledzic przez telewizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 8:31 widac ,ze nie masz pojecia o czym mowisz. Do szkoly dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wesolych swiat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 7 minuty tego filmu: https://www.youtube.com/watch?v=w5z6fk4AbVc Najświętsza Maria mówi o wielkim ostrzeżeniu (godzinie Damaszku) dla ratowania ludzkości i ich zbawienia . Namawia by gromadzić artykuły spożywcze (nie psujące się ) , wodę , olej do lamp lub świece bo po tym ostrzeżeniu markety będą przez ponad 10 dni nieczynne a wszyscy będą w kolejkach do spowied******ościołach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kochająca Matka martwi się o swe dzieci , Ona jako jedyna drży przed tym dniem bo zna jego grozę . Dzień , który może zaskoczyć najbardziej tych co mieszkają w metropoliach w wieżowcach . Tygodniowe braki zaopatrzenia mogą tam być trudne do przetrwania . Dla mieszkających na wioskach nie będzie to problem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 stycznia 1988 rok – sobota, 53 objawienie Maryi: O 10.20 byłem na działce, wkrótce potem ukazała się Matka Boska i powiedziała: „Zstąpiłam w drugi dzień nowego roku, w moje święto, żeby udzielić narodowi polskiemu błogosławieństwa. Zbliża się czas ponownego przyjścia mojego Syna na ziemię. Przed Jego przyjściem ukażą się znaki na niebie i ziemi. Będzie dany znak: „Krzyż i anioły z trąbami pojawią się na niebie. Z ich trąb popłyną dźwięki na wszystkie cztery strony świata. Zanim to się stanie, zginie wielu ludzi i już nie ujrzą tego znaku. Powiedz, że wszystkie narody mają się modlić, spowiadać się i przyjmować komunię świętą. Wkrótce ujrzycie, gdzie na ziemi nastąpią eksplozje. Miasta i wsie zostaną zatopione. W niektórych krajach wsie i miasta zalane będą wodami mórz. Jeśli ludzkość się nawróci, może być ocalona poprzez modlitwę. Będzie plącz i zgrzytanie zębów. Ci, którzy otrzymają przesłanie, winni się połączyć w modlitwie ze świętym Kościołem. Oni zostali wybrani przeze mnie i mojego Syna. Powinni udać się do wielu krajów i upowszechniać modlitwę różańcową, bowiem świat może być uratowany tylko poprzez modlitwę.(…) Powiedz tym, którzy się nie modlą, że mają się nawrócić, bo czasu jest niewiele. W lutym będą następne objawienie, przekażę następne polecenia. ”.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orędzie z 28 listopada 2017 r. Ukochane dzieci, nie mam już więcej łez, tylko te zostały dzisiaj. Płaczę za wszystko, co się stanie na świecie: wojny, trzęsienia ziemi, powodzie i dlatego, że źli przygotowują się do wejścia do Kościoła Bożego. Moje dzieci, dzisiaj proszę was o modlitwę, módlcie się bez końca i pomimo tych czasów, będziecie dalej śledzić 10 przykazań z radością Jezusa w sercu i walczyć o swe życie wieczne. Miłość moja niech będzie z wami i trzymajcie się razem. Mój syn Jezus zniszczy zło na ziemi, przynosząc pokój, radość i miłość, ale musisz wybrać teraz, po której stronie być. Diabeł obecnie niszczy wszystko co nie ma w sobie pokory , módl się specjalnie za kapłanów, wielu z nich wybrało drogę zła ! Jako matka będę cię chroniła moim niebiańskim płaszczem, z zaufaniem i razem będziemy świadkami triumfu mojego Niepokalanego Serca. Teraz błogosławię Cię w imię ojca syna i Ducha Świętego. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee, a wy Tak na powaznie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Orędzie Matki Bożej z Medziugorje, 2 czerwiec 2018r. - Orędzie dla Mirjany „Drogie dzieci, wzywam was, abyście w prostocie serca przyjmowali moje słowa, które przekazuje wam jako Matka, byście szli droga pełnego światła, czystości, jedynej miłości mojego Syna, człowieka i Boga. Wtedy radość, światłość, nie do opisania ludzkimi słowami, przeniknie waszą duszę, ogarnie was pokój i miłość mojego Syna Jezusa . Tego życzę wszystkim moim dzieciom ..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najświętsza Maryja: " Moje naglące zaproszenie: , Zagrzeb (Jugosławia), z 14.11.1984, rekolekcje w formie wieczernika z K. R. M. posługujących się językiem słoweńskim i chorwackim . " .. Za waszym pośrednictwem błogosławię stąd wszystkie Moje dzieci żyjące w tych narodach, które bardzo kocham i ochraniam, ponieważ muszą znosić ciężkie doświadczenia i wielkie cierpienia. Błogosławię Moje dzieci żyjące w Jugosławii, Albanii, Bułgarii, Rumunii, na Węgrzech, w Czechosłowacji, we Wschodnich Niemczech, w Polsce, w Rosji i na całym świecie. Wszystkie was pragnę jak najszybciej umieścić w pewnym schronieniu Mojego Niepokalanego Serca ... " .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kult maryjny to dziadostwo jak i cały katolicyzm to sekta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie Orędzie Maryi z Medziugorje, 2. lipiec 2018r. - Orędzie do Mirjany „Drogie dzieci, jestem matką was wszystkich, dlatego nie bójcie się, ponieważ słyszę wasze modlitwy, wiem, że mnie poszukujecie i dlatego modlę się za was do Mojego Syna - Mojego Syna, który jest zjednoczony z Ojcem Niebieskim i Duchem Świętym Pocieszycielem, Mojego Syna prowadzącego dusze do Królestwa, z którego przyszedł, Królestwa Pokoju i Światłości. Moje dzieci, została wam dana wolność, abyście dokonali wyboru, ale jako matka proszę was, żebyście wybrali wolność do dobra. Wy, z czystymi i prostymi duszami pojmujecie - nawet jeśli czasami nie rozumiecie słów - i czujecie, co jest prawdą. Moje dzieci, nie porzucajcie prawdy i prawdziwego życia, by naśladować to fałszywe. Dzięki prawdziwemu życiu Królestwo Niebieskie wchodzi do waszych serc, a jest to Królestwo Pokoju, Miłości i Harmonii. Wtedy, moje dzieci, nie będzie też egoizmu, który oddala was od Mojego Syna. Będzie za to miłość i zrozumienie bliźnich. " I - dzięki Mateczko , że w końcu wiem czym jest królestwo niebieskie tu na ziemi . Ono jest w naszych sercach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=FvCJ4wgTAQA czy wg was przeżycia na twarzy wizjonerki Giany Sullivan , podczas tego objawienia Maryi , są szczere czy udawane ? (w 1min. 34 sekunda tego filmu) Ta kobieta była kiedyś stewardessą i latała pod niebem w samolocie a teraz doznaję wizji nieba ale już na ziemi . ( Maryland w USA )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×