Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jaki rozmiar kombinezonu?

Polecane posty

Gość gość
zastanawiam się nad 62 lub 68 (może starczyłby na wiosnę? ale czy sie w nim nie bedzie topił?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja urodzilam corke w czerwcu 58 cm to na zime miala kombinezon w rozmiarze 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym wzięła 62 :) trochę w nim pochodzi. Nie bierz mniejszych, bo szybko wyrośnie, a 68 będzie za duże dla noworodka. Więc optymalny rozmiar to 62 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na zimę i tak pewnie bedzie potrzebował cieplejszego ale to juz w listopadzie kupię ten jest raczej jesien/wiosna, miałabym go na wyjscie ze szpitala i piersze dni wiec tak pomyslalam ze jesli pomeczyłabym się na poczatku z przyduzym to na wiosne jeszcze by starczył, sama nie wiem... nie chce oszczedzac na dziecku, tymbardziej ze to pierwsze ale tyle tych wydatków ze troszke mnie to przerasta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup 62, zobaczysz jak duze urodzi sie dziecko, jak przybiera i wtedy kupisz wiekszy na zime. Nie kupuj teraz na 68 bo jesli urodzisz dziecko np 56 dlugie i 3 kg wagi to ten na 68 bedzie po prostu ogromny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie kupuję na wyrost i nie polecam. W sumie kombinezon dla noworodka wcale nie jest potrzebny. Ja miałam kombinezony, ale nie używałam i sama zobaczysz, że się nie sprawdzi u noworodka. Dziecko ubrane w body i pajac/w domu/ ubierałam w czapeczki i w rożek i do gondoli. Jak były mrozy duże/urodziłam w grudniu/ to w gondoli miałam wełniany śpiworek. Kombinezon używałam dopiero jak dziecko było większe i już w śpiworku nie chciało leżeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
62 zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×