Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród w szpit.Orłowskiego, Wawa, ul. Czerniakowska

Polecane posty

Gość gość

Wybrałam ten szpital, kilka lat temu rodziły tam moje trzy kolezanki, z pracy kilkanascie lat temu, wszystkie polecają. Byłam juz na dwoch wizytach u p.dok.ktora tam pracuje. Bylam obejrzec oddzial ale to sie minelo z celem, poniewaz od 1 sierpnia do 18 sierpnia jest remont i przeniesiono oddzial, i oczywiscie jest nieco mniejszy :(. Ja mam termin na 20 sierpnia, mam nadzieje ze urodze juz gdy oddzial bedzie na swoim miejscu po remoncie. Polecacie ten szpital? Jakie są wasze odczucia po porodzie w tym szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja też wybrałam ten szpital, a termin mam na 30 sioerpnia. Tylko że mi powiedzieli, że ten remont do do 14ego a nie do 18ego. Jak to w Polsce, widzę że znów się przeciągnęło? :/ Co do opinii, tam są dobrzy specjaliści. Ale warunki lokalowo-sanitarne to widziałaś...ponoć zdarza się krew na ścianach w łązience itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. No wlasnie ze wzgledu na fachowa opieke tez nad noworodkiem w razie komplikacji zdecydowalam sie na ten szpital. Ponadto slyszalam ze raczej nie odsylaja bo rzekomo miejsc nie ma. No i w razie co wykupienie poloznej to 700 zl a nie 1500 jak w pozostalych szpitalach. Sugerowalam sie tez opiniami z netu. Warunki sanitarne, hmm, przeboleję, wazne zeby personel był ludzki, i kompetentny, nie usmiecha mi sie sluchac docinek, chamskich komentarzy czy aluzji, i nie mam zamiaru znosic ponizania. To wszystko przeszlam z zacisnietymi zebami kilkanascie lat temu gdy rodzilam pierwsze dziecko, w ogole w innym wojewodztwie, ale bylam zla, bo mialam wybrany szpital na Wołoskiej ale na miesiąc przed porodem wyprowadziłam się :(. Tez mam swoje za uszami i dzis juz taka łagodna nie jestem, po prostu traktuje ludzi ze wzajemnoscią, stad wolalabym aby personel byl na tyle kulturalny by nie "wywołać wilka z lasu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:11 o widzisz :) To masz już doświadczenie. Ja jestem zielona, to moje pierwsze dziecko :) Wybrałam ten szpital, bo mój mąż ma kolegę, którego żona tam rodziła i bardzo była zadowolona, poza tym ona sama kształci się na lekarkę więc ma pojęcie, na co warto zwrócić uwagę :) Na boję się trochę że urodzę przed końcem tego remontu...pewnie będzie się rodziło na sali gdzie kilka kobiet na raz rodzi, poprzedzielane tylko parawanami takimi z materiału...trochę mnie to martwi. Położna coś mówiła, że może być taka sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu atorka. Tę salkę przedzieloną parawani zniosę, nago nie bede rodzic :). To czy na tym forum ktoś coś? Rodziłyście tam, bo ja i kolezanka jestesmy żądne opinii :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie w kwietniu odesłali z tego szpitala, bo nie było miejsc i jeszcze bezczelny lekarz kazał mi samej szukać sobie szpitala. Dopiero jak mu powiedziałam, że to jest jego obowiązek raczył zadzwonić na Solec i tam mnie przyjęli o 22.50. Nie żałuję, opieka na Solcu super, sale pojedyńcze, kolorowe, pielęgniarki i położne biegają koło każdej, a u mnie przy porodzie oprócz lekarza był też ordynator, chociaż nie byłam jego pacjentką ani też pacjentką innego lekarza z tego szpitala. Duża pomoc przy dziecku, przy nauce karmienia - z tym miałam problem. Naprawdę polecam ten szpital.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21.48. tu autorka. Ooo! To mnie zaskoczyłaś..., ale przynajmniej wiem zeby sie domagac aby to lekarz znalazł mi miejsce w innym szpitalu. Najwidoczniej bylo Ci pisane z jakichs powodoe zeby urodzic na Solcu. Ja poki co spotkalam sie tam z milym personelem, np gdy pojechalam na ktg w godxinach w ktorych ich nie wykonuja, no chyba ze cos nie tak, ale ja mialam po prostu kontrolne. Na beszczelnych lekarzy trzeba reagowac taka sama butą i beszczelnościa i "przypomniec" im o ich obowiazkach wobec pacjenta. Są inne kobietki które miały doświadczenia z tym szpitalem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat. Ktoś ma jakieś opinie, którymi chętnie się podzieli ? :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×