Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Janina  Młodzi KOD

Mój syn nie chce pójść ze mną na KOD!!!

Polecane posty

Gość Janina  Młodzi KOD

Dzien Dobry! Nazywam się pani Janina. Mam już 64 lata i mam problemy z moim synem. Mieszkam w miejscowosci oddalonej 100 km od Warszawy, a moj syn mieszka w Warszawie. Od początku uczęszczam na demonstracje KODu i staram się zachęcić do tego mojego syna. Działam w sekcji młodzieżowej KOD i nawet zapisałam tam mojego syna, lecz nie zjawił się na spotkaniu Młodych KOD pomimo że wielokrotnie go prosiłam i mu przypominałam. Niestety mój syn woli jechać z żoną i dzieckiem nad Wisłę niż iść ze swoją matka walczyć o wolną Polskę. Ostatnio przyjechałam do niego przed demonstracją przed pałacem dudy i przywiozłam mu nawet plakietki KODu, bardzo chciałam by ze mną poszedł a on mnie zwyzywał i wyrzucił za drzwi. Powiedział że wstydzi się za mnie, a KOD nazwał bandą starych komuchów. Nie mam już siły do niego, syn woli zajmować się żoną zamiast ze swoją matką walczyć o przyszłość Polski. Nie wiem już co robić. Jak przekonać syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup mu mercedesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Młodzi KOD
Zarabiam 3000 zł w urzędzie skarbowym, niestety mercedes to za duży wydatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kodowiec alimenciarz
Może spróbuj zagadać z synową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Młodzi KOD
Synowa to córka zatwardziałego PISowca, , pieniążkami też nie wpłyne na syna, syn jest informatykiem i zarabia 4 razy tyle co ja. Nie wiem co mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne prowo daję 5/10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn też ma inne poglądy polityczne niż my z mężem (oczywiście my popieramy KOD) no cóż nie mamy na to wpływu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Młodzi KOD
Co pan opowiada? Kaczor zajął trybunał, przejął media, chce zrobić z Polski państwo policyjne i wyprowadza Polske z Unii, a niedługo bedziemy płacić podatek na kościół. A tylko dzięki unii mamy e Polsce dobre drogi, dobre pensje. Ludzie nie rozumieją bo oglądają TVPis, jedynie w TVN strarają się mówić prawde. Jeszcze zobaczy pan ludzie wyjdą na ulice jak na chleb im zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina Młodzi KOD
Czy mógłby mi ktoś pomóc z moim synem? Jak mu przemówić do rozsądu? Za kilka miesięcy już może być za późno jak nie obronimy Polski przed kaczyzmem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieję że do tego nie dojdzie a syn kiedyś sam się przkona o tym jak PiS niszczy Polskę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×