Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jestem w ciąży ?

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie, takie jak w temacie. Moje cykle są bardzo nieregularne. W ostatnim cyklu kochałam sie z chłopakiem w 11 i 12 dniu poprzrdniego cyklu. (Stosunek przerywany). Od 16 do 20 dnia cyklu miałam brązowe plamienia. W 21 dniu cyklu pojawiła sie krew z duża ilością skrzepów dużych rozmiarów. Było jej nieco mniej niż w normalny okres, ale jednak było sporo. W obliczeń kalenadarzyka tamten cykl był bezowulacyjny. Okres trwał 7 dni czyli dużej niż normalny. Dzisiaj jestem w 16 dniu cyklu nastepnego i od kilku dni czuje lekki bol w dole brzucha, mam zgagę po dosłownie wszystkim i jest mi często niedobrze. Do łazienki chodzie odrobinę częściej niż zwykle ale nie jakoś przesadnie często. Moja szyjka macicy jest wyżej niż wczesniej oraz jest otwarta. Z internetu wiem ze to niby znak owulacji, Ali nigdy nic nie wiadomo. Nie bola mnie piersi ani nic. Martwią mnie jednak te objawy. Czy w tej sytuacji jest możliwa ciąża, jeśli poprzedni cykl skończył sie okresem ? W tym cyklu nie miałam styczności z aktywnością seksualną. Proszę o odpowiedzi. Nie mogę sie uspokoić i mam nadzieję ze rozwiejecie moje obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem tu nie ma ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrób test ciążowy a najlepiej idź do ginekologa. Ja miałam podobnie- mój synek kończy dziś dwa miesiące :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ciaza. Ja mialam w ciazy okres ale on mial postac brazowych plamien. Myslalam ze sie rozkreci ale sie nie rozkrecil. Jak sa skrzepy to nie jest ciaza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Było tyle skrzepów co nigdy. W pewnym momencie pomyślałam o poronieniu. Tylkonmartwia mnie te objawy. Zgaga, to ze mi niedobrze, i częstsze wizyty w ubikacji a no i bolacy brzuch. Śluz mam teraz biały na zmianę z żółtym w konsystencji kremu z wodą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak boli cię ząb to jesteś w ciąży bo wiadomo ze jak boli to ciąża " chłopaki do wzięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak do odpowiedzi wyżej, to dzisiaj tez mnie zęby bolały :D zbieg okoliczności ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosc 22:16 Jak mozna miec okres bedac w ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać podobno można. Wiele kobiet tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna miec okres bedac w ciazy?? No ludzie kochani!Przeciez jedno wyklucza drugie. Mialas plamienua ciążowe a nie okres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie zabolał mnie przed chwilą brzuch. Tak jak podczas okresu,tylko po prawej stronie. Co to znaczy ? Czytałam, że w ciąży są takie bóle okresowe. Strasznie się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zrobiłaś w końcu test?! Jeśli nie to zrób bo innej opcji nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robiłam właśnie, bo nie mam w domu,a nie mam czy jechać do apteki Ból już teraz ustąpił, jest lepiej, ale wciąż się tym martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to lepiej zrób jak najszybciej albo idź na betę bo takie bóle sa niepokojące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie mieszkam w mieście i ciężko mi dojechać do miasta. Nie mam samochodu i dostęp jest utrudniony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to dalej? Autobusów tez nie ma? A może do ginekologa idź. Masz problemy z cyklem wiec nie rozumiem dlaczego nie byłas u lekarza. Możliwe ze to wcale nie sprawa ciaży ale jakies problemy zdrowotne. Nie ma na co czekać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szyjka macicy jest dzisiaj niżej, ale wciąż jest otwarta. Sluz przezroczysty ale nie rozciągliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój cykl zaczął tak wariować od pierwszego stosunku. Do kolejnego okresu mam ok 14 dni, więc zaczekam, chyba że wystąpią jakieś inne objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A waszym zdaniem to ciąża czy raczej nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej wątpliwe choć pewności 100% nigdy nie ma. Wygląda to zdecydowanie na problemy hormonalne. Jak długie czas cykle -od ilu do ilu dni? Ile czasu trwa ta nieregularność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Testu nie robiłam, wyjaśnienie macie wyżej Wahają się od 29-36 dni Ostatni trwał tylko 20 dni ale niby był bezowulacyjny Nieregularność od 2 cykli. Poprzedni był krótki a jeszcze wcześniejszy trwał 41 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hm, ja na twoim miejscu poszłabym do ginekologa bo to wszystko wygląda raczej nieciekawie. Plamienia, bardzo krótki cykl a wcześniej bardzo wydłużony. A teraz te bóle i inne objawy. coś się dzieje i musisz to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To wiem, planuje w najbliższym czasie się do niego udać Tylko chodzi mi o ciążę. Czy to wszystko na nią wskazuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum ze tego ci nikt na forum nie powie bo nie ma jak. Ciąża jak i problemy hormonalne objawiają sie bardzo podobnie wiec nie ma szans żeby jednoznacznie to stwierdzić. Raczej to nie ciąża ale nie takie rzeczy się zdarzały więc nikt ręki obciąć za to nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestes w ciazy ja jak sie staralam o dziecko to tez mialam milion objawów z cyklu ,,to na pewno ciaza" jak przyszla własciwa ciaza to te wszystkie objayw byly ale w 2 czy 3 miesiacu a nie na tym etapie naczytalas sie i teraz ci odbija internet to niebezpiczne narzedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to się tak stresuje, że masakra. Nie sądziłam, ze to mogą być jakieś problemy z hormonami. I to w dodatku jeszcze nie wiadomo. Albo ciąża albo hormony, nie wiadomo co gorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję wam wszystkim za słowa otuchy, mam nadzieje, że jednak to nie ciąża ani problemy z hormonami. Babcia mi powiedziała dzisiaj, ze te chęci na wymioty i uczucie niestrawności to efekt tego, że coś "przylgnęło" mi na żołądku. Modle się teraz, żeby się wszystko w terminie wyjaśniło. Dziękuje jeszcze raz :) Gdyby coś się działo będę tutaj wszystko pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoje cykle potwierdzają że coś się dzieje nie tak w organizmie. Tego nie wyjasnisz już tym ze coś ci leży na żołądku. Nie wiem dlaczego nadal zwlekasz z wizytą u lekarza? Boisz się lekarza czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie nigdy nie był jeszcze, wiec nie wiem czy mam sie bać :) No ale jeśli jest mi niedobrze to raczej z żołądkiem nie pójdę do ginekologa co nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×