Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

madziulek596

telefon z windowsem

Polecane posty

Chciałabym sobie zmienić moją starą lumie 730 którą kupiłam 1.5 roku temu w sferisie. Bardzo mi się podobają telefony na windowsie. Chciałabym się dowiedzieć co sądzicie o lumii 930 i lumii 950 który byście wybrali pomiędzy tymi dwoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrykos
Jesteś przekonany do windowsa? Słyszałem wiele negatywnych opinii o tym systemie. Jak szukasz dobrego telefonu to zobacz sobie myphone x pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym brał 950. zawsze możesz się przejść do sferisu i tam Ci doradzą :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przekonana do windowsa tak jak już wspominałam miałam dość długo telefon w tym systemie i jestem na tak :) akurat do sferisa i sklepu tego typu mam kawałek a oni i tak są ukierunkowani żeby sprzedać. 950 jest dość nowym telefonem a 930 dość starym ale zbiera dość dobre opinie dlatego się zastanawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusik
wiesz, każdy sklep jest ukierunkowany żeby sprzedać, ale akurat co do sferisu to raczej mam dobre doświadczenia, dobrze mi doradzili co do laptopa i naprawdę mieli sporo cierpliwości;p nie zdarzyły mi się teksty typu "pani! ten jest lepszy bo droższy", serio, koleś w innym sklepie mi kiedyś tak powiedział jak zapytałam o różnice w produkcie A i B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×