Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie potrafię zaufać

Polecane posty

Gość gość

Poznałam chłopaka na necie on jest z daleka a teraz we wrześniu ma do mnie przyjechać. Jakiś czas temu ktoś mnie mocno skrzywdził dając mi do zrozumienia ze jestem w jego oczach słaba i że mógłby się związać z laską która byłaby dla niego inspirująca. Od tamtej pory mam wrażenie że każda jest ode mnie lepsza że on ten chłopak chociaż teraz jest zauroczohy znajdzie sobie lepszą swój ideał. Mam niemalże obsesję na tym punckie i już chyba nikomu nie potrafię zaufać. Od kilku dni w ogóle z nim nie gadam mam wrażenie że bedzie jak z całą resztą.Do tego kiedyś facet w którym także byłam zakochana na odległość wybrał inną bliżej siebie.i też mam wrażenie że to co robi to tylko takie puste gadanie.. Jeśli o mnie chodzi to jestem ponoć atrakcyjna faceci wciąż pytają mnie jak to możliwe że nie mam nikogo a ja wciąż trafiam źle albo po prostu nie mam szczęścia do tego. Też jestem po studiach mam pełno zainteresowań ale i tak wiecznie się porównuje myślę sobie że dopiero jak odniosę sukces to wtedy kogoś wpuszcze do mojego życia. Nie mogę znieść myśli że może być jakaś lepsza i on może wybrać ją. Chyba nigdy przez to się z nikim nie zwiąże mam pod tym względem totalnie zrujnowaną psychikę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×