Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jestem w ciąży i mam upławy żółto zielony

Polecane posty

Gość gość

dzisiaj zrobiłam test bo okres mi się spóznia 5 dni wyszedł pozytywny ale martwię się tym że mam upławy i czasami mnie piekło w miejscach intymnych myślicie że to może zaszkodzić dziecku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojnie:) z maluszkiem wszystko w porządku,tego typu upławy pojawiają sie zawsze jezeli rodzice są z różnych kultur. szczególnie u matek dzieci emigrantów i uchodzców. To takie znaczenie terenu od poczęcia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do lekarza bo masz jakiś stan zapalny i trzeba to jak najszybciej wyleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślicie że może to mieć jakieś skutki uboczne ? miesiąc temu brałam globulki clotlimazolum czy jakoś tak ale chyba nie pomogły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seda45
Spokojnie ja też jestem w 5 tygodniu ciąży i mam żółte upławy, to normalny objaw ciąży. Jeśli odczuwasz delikatne pieczenie, to sygnał aby zgłosić się do ginekologa. Profilaktycznie zaopatrz się z w provag żel, który łagodzi podrażnienia, pieczenie i hamuje rozwój grzybów i bakterii, stosuj go codziennie po kąpieli. Clotrimazol nie zaszkodzi Twojemu dziecku zwłaszcza że stosowałaś go jak jeszcze nie byłaś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolto- zielone uplawy swiadcza o infekcji. Idz jak najszybciej do ginekologa i niech Cie zbada, proponuje abys zrobila sobie badanie moczu i poszla z wynikami do ginekologa. Lepiej isc z tym wczesniej. Zastosuje specjalne preparaty i bedzie wszystko ok. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×