Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Trawa na śniadanie na trawie;)

Polecane posty

Gość gość
Jak ME do Hajabuzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak a wiesz jak brzmi Twoje zastrzeżenie "gość mid"?wiem że wiesz :)cześć. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak... jak ja czyściutki i pachnący przychodzę to nikogo nie ma...:( X tylko zrobiłem jeden błąd... po wyjściu z łazienki, w stroju bardzo kąpielowym wziąłem się za robienie obiadu i wrzuciłem mięsko na rozgrzany tłuszcz...ałaaa...:( X CiZia nie używaj takich trudnych słów bo potem czytam 14:54 że Hamak musi jeszcze poDuuuPczyć...:D X MEve to mówisz, że jesteś zazdrosna o CiZię? to będę musiał razem was wiązać...😴 X MEve podzielisz się?:) lubię pyszności...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozluźnij się In, przeczekają Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak sobie rzuciłem okiem na cały dialog... i chyba już wszystko rozumiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
Przeczytałeś nie mój, jak zawsze :) Uznając to, musiałbyś uznać, że nie jesteś ważny. A do tego nie jesteś zdolny. Mam świadomość, że każdym postem o Tobie i do Ciebie podkarmiam Twój narcyzm, dając Ci dokładnie to, czego potrzebujesz (nie możesz już być lubiany i szanowany, to będziesz choć zauważany). Ciesz się więc każdym moim takim błędem ;) x Misiu, Ty zawsze się spóźniasz, ale wrócimy do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In ma na ciebie dowody. Wyda stanowisko, że jesteś spamerką. Będzie za tobą chodził po tematach i udowadniał, że masz złe intencje. Będzie widział cię w każdym poście. Zakłócał wasze rozmowy. To nie jest nic złego. Robi to pod własnym nickiem. Zawsze się podpisuje. Przypomina wam to coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo In. Będą udowadniały, że mają zawsze rację. Potem zrobią z ciebie prześladowcę. Z siebie ofiary. Nie wygrasz. To fałszywce uzależnione od tego miejsca. I to jest ich karą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
In nic nigdy nie mówił o żadnych dowodach, o stanowikach owszem każdy wie dlaczego. to ty mid jesteś mniej autentyczna niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co robic z niego przesladowce. Sam przylazi dzien w dzien i co chwila cos marudzi chociaz jest ignorowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hajabuza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×