Gość gość Napisano Sierpień 12, 2016 witam , nie wiem co myśleć na temat wyników mojej cytologi, konkretnie chodzi o to że pierwszy wynik by dobry czyli stopień pierwszy , po miesiącu lekarz jeszcze raz pobrał próbkę i okazało się że mam dysplazję szyjki macicy nie określoną , czy wyniki badań mogą się tak różnić ? Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach