Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nowy     w    mieście

Widziałem orła cień :)

Polecane posty

Gość gość
I tak wiadomo, ze zostaniesz z nami obszczańcu.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że niby co widziałeś? Jak tak dalej będziesz wymuszał foty, to już w ten czas sięgaj po podręczniki o profesjonalnym skręcaniu wała z kołdry, bo zobaczysz, przyjdzie taki dzień i sobie go urwiesz, chroniczny onanisto. x Ten złodziej nicków nie siedzi tu od wczoraj. Pamiętaj o tym marlyna 33. A z tego co czytam, wpadłaś mu w oko. Dlatego proszę Ciebie, wpłyń na tego człowieka, by moim, "teoretycznie" heheh zarezerwowanym nickiem, nie podcierał sobie d**y.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda w kubeł, pedofilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morda w kubel przegrywie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matuzalemO325
Nowy poka pipke. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Frajerstwo atakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ilu was tu jest? Na razie doliczyłem się trzech. Żwirek i Muchomorek a ten trzeci, by było wam raźniej. Pewnie wasz wodzirej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes ty, jest dowcipny frajer, i jest surowy recenzent dowcipnego frajera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obaj dobrze wiemy że takimi genitaliami nie dysponuję złodzieju. Straciłeś zmysły? A zapowiadałeś na takiego świetnego dowódcę wszystkich tu piszących stulejek. 💤 Jeśli pozwolisz to podkopię twój autorytet o ile oczywiście dasz mi szansę a nie zaczniesz się zasłaniać kuplami, którzy nie wyglądają na rozgarniętych. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A ty kim jesteś? Może byś się przedstawił? Nie żebym zaraz nalegał, ale Żwirek i Muchomorek wraz Wodzirejem, chyba chcą stworzyć zbiegowisko "siedmiu wspaniałych" Możesz być czwartym. Jak kręciłeś się w betoniarce, nie musisz składać podania. Wręcz im zaimponujesz. Taki Żwirek, dłubał tylko w nosie, ale jak się trafił frajer, to się zabłyśnie. I tak żyje do dziś we fleszach sławy, bo starego dziada wyzywa sobie od pedofila a ludzie biją brawa. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piertolę Żwirka, a Muchomorek wyrażnie skłania się ku grzybom z dużym łepkiem. To nie moja banda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Żwirek kompletnie się pogubił. Właściwie to ma mało do powiedzenia. Właściwie nić, to naśladowca. Za każdym razem przylepia się do tłumu i tak żyje. Muchomorek zachował więcej rozwagi i ograniczył się tylko do klasycznego PŻ Dziwnie że zamiast adorować Niestałą, jak Płock, wybrał drogę kozaka ;) x A jaka jest twoja banda? Jeśli można retorycznie zapytać. :P Jedno jest pewne, lubisz zbiegowiska ludzi. :D To nie jest zabronione i nie trzeba się od tego leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam bandy, Nowy. Mało kto mnie tu lubi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowego tez nikt nie lubi.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×