Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy ktoś miał taki przypadek przy clostilbegyt?

Polecane posty

Gość gość

Ze podczas stymulacji pęcherzyk lub pecherzyki nie dorastały do odpowiedniach rozmiarów? czy udało wam się w końcu zajść w ciążę? jaka była tego przyczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tak miałam, winny był estrofem, który brałam razem z clostibegytem ze wzgl. Na cienkie endometrium. Im większa miałam dawkę estrofemu, tym pęcherzyk gorzej przyrastał. Pekńiecie wymuszane było pregnylwm, bo sam z siebie nie pękał. W ciąże nie zaszłam pomimo 5 cykli z clo. Teraz jestem na menopurze, ale tez szału nie ma, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masakra ja tez brałam estrofem ze względu na cienkie endometrium. Pamiętasz moze do ilu dorastały?moje do 15mm jak teraz na tym drugim leku masz owulacje?słyszałam coś ,że dobra jest też femara. Prosze odezwij sie jeszcze bo w koncu znalazłam kogoś z podobnym problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dorastały max do 18mm, potem brałam pregnylwm na pękniecie, ale nie zawsze pekaly. Przy gonadotropinach było lepiej, pecherzyki same pękały, ale dopiero przy ok 27mm, natomiast kompletnie gonadotropina nie pomogły mi na endometrium, nadal było ono w granicach 4-6mm, cieniutkie. W efekcie w ciazy nadal nie jestem, a zrobiłam juz sobie przerwę od leków całkowicie, bo za dużo tego wszystkiego było i czas trochę wyluzować. Trzech lekarzy sie poddało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak zaczęłam przyjmować clo (1,5 tabletki) to pęcherzyki rosły max. do 15 mm ,dopiero przy dawce 3 tabletek urosły ok.22mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bralam clo bez sensu bo mialam zrosty na jajowodach I dopiero laparoskopia to wykazala.lekarze przepisuja hormony jakby to byly witaminki,pozniej rozwalona watroba,nadwaga I depresja.tak czy siak,powodzenia,moze Ci sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×