Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Utwierdziłam się w przekonaniu, że przez mały biust nie będę miała faceta :(

Polecane posty

Gość gość
masz cip ke więc facet się znajdzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha jeszcze link nawalił :( nawet po usunięciu spacji nie działa :( to chociaż się wypowiedzcie co myślicie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kmiill
Ja tam nie zwracam uwagi na rozmiar biustu. Mogą być małe, wsytarczy jak mają fajny kształt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pośladki czynią cuda, też jestem płaska, ale wciąż słyszę komplementy na temat mojej okrągłej dupci i powodzenie mam spore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pitoliasz ja zawsze miałam małe cycki i jakoś na brak facetów nie narzekalam, za mąż też wyszłam. Dla mnie takie gadanie to głupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie od biustu zależy uczucie czy miłość. Tylko od ujmującego wyglądu i obycia dziewczyny. Biust z czasem jest większy. Nam podczas jednego z badań ginekologicznych cipki zalecił masaż piersi po okresie by uniknąć raka i do tego się powiększyły. Nam bo mąż jest przy każdym badaniu ginekologiczny cipki i wspierał porody bo nie jestem zacofana by wstydzić się męża przy badaniu czy porodzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja bym chciał kobietę z małym biustem. Lepiej mieć mały biust niż małe przyrodzenie bo wtedy już 10/10 kobiet uzna że nie warto być z takim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też akurat na brak powodzenia nie narzekam, faceci non stop się za mną oglądają, zagadują czasami też, proszą o numer telefonu. Ale akurat ja ich odrzucam, bo nie są w moim typie akurat czy coś. Ale co do czego by doszło i zobaczyli mnie bez stanika to by czar prysł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mały penis to kalectwo, nic z tym się nie zrobi. Nie dość, że nie podnieca wizualnie to jeszcze nie zaspokaja. Nie ma nawet żadnych zabiegów chirurgicznych na to, ani żadne pompki nie pomagają. :D nie ma gorszej sytuacji, gdy facet ściąga spodnie i ukazuje się korniszonek :D A piersi zawsze można powiększyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zonaty fagas nie bedzie sobie czynil ze mnie kochanki ty ku/rwo y****a x x psia sperma niech sie w c*pk.e zony leje ol jejej. nastepna stacja. po co mi ten pociag kiedy pies nie czeka na stacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę małe od wielkich. Małe jest piękne. Facet będzie kochał Ciebie i Twoje piersi takimi jakie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat mały penis to nic śmiesznego. Jeżeli jesteś dojrzała i kochasz mężczyznę zrozumiesz co on czuje. Tylko bezlitosne suki śmieją się z tego ale takie lepiej omijać szerokim łukiem. Bycie bezlitosnym to oznaka prymitywności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Droga właścicielko małego biustu dwa dni temu założyłem temat o tym, że uwielbiam małe biusty więc nie martw się takich jak jak jest naprawdę sporo. A odpowiedni facet znajdzie się napewn :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie znajdzie sie bo ja juz nie umiem i nie mam sily do kochania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nie znajdzie sie bo ja juz nie umiem i nie mam sily do kochania X Nie jestem desperatką, więc wypad głupi podszywie! To nie ja pisałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
desperatka bym byla jakbym probwala kogos na sile znalezc wiedzac ze jestem wypalona w srodku. jestem tylko czlowiekiem swiadomym i pogodzonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Dziękuje :) X Nie czytajcie podszywów. Ktoś chyba musi się dowartościować. X A moglibyście dać jakieś linki do zdjęc piersi jakie uważacie za małe, jakie wam się podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ciebie chce z małym biustem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mały wg was to jaki rozmiar? Zdjęcie najlepsze by było. Bo interpretacja słowa "małe" różni się od zdania kobiet i facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znaczy, facet będzie uważał inaczej i kobieta inaczej* niezrozumiale się wyraziłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wg mnie male to do 80cm w klacie/ 60-70 obwód srednie 80-95 w klacie/ 60-70 obwód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ł o b u z
Nie dla każdego faceta biust jest najważniejszy, a jeżeli już miałbym być naprawdę szczery to wolę mały, bo przynajmniej w przyszłości nie obwiśnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka że liczy się konkretny dekolt. Konkretna figura. Wszyscy są tacy sami. Oszukują że kochają kobietę taką jaką jest ale to nieprawda.Możesz wygladać jak miss, być miss. A i tak liczy się czy masz czym oddychać i na czym siedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z jednym z panów wyżej. Jak dziewczyna jest fajna to jest fajna i już. Może mieć mały biust, jeśli jej biust jest fajny. Szczerze to wolę B-C od dużych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psepse
mi mowia ze mam male (od kobiet slysze ze jestem decha ;) ) a mam pod biustem 66cm a w biuscie 89cm (bez stanika) :P (w pozycji pochylonej 91cm bez stanika) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.53 Kolejna płaska lala zrozumiała że w kobiecie mniej liczy się wypromowany przez media wygląd a bardziej dobre warunki:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psepse w takim razie kobiety potrafią zdołować gorzej od facetów. Pewnie same mają małe i aby się dowartościować to szukają takich co mają jeszcze mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×