Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

dlaczego kobiety z biedniejszych krajów są ładniejsze od tych z bogatych krajów

Polecane posty

Gość gość

na czym polega ta zależność ? Niemki, Angielki czy Amerykanki są paskudne a np Ukraina, Rosja, Filipiny , Białoruś i inne to są bardzo ładne, np w zwykłym sklepie spożywczym pracują takie ładne dziewczyny że mogłyby byc gwiazdami Hollywood .A np jak Polska była biednym komunistycznym krajem to tez było bardzo dużo ładnych, zgrabnych dziewczyn a teraz jak przystaje do zachodu to te dziewczyny sa coraz brzydsze,teraz za piękność uchodzi dziewczyna gdzie dawniej takich to było 60 % i nie wzbudzały sensacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Zachodzie ludzie myślą " racjonalniej" i dobierają się "rozsądniej" i w starszym wieku, stąd tyle brzydali i zyebow genetycznych, a w biednych krajach mnożą się jak króliki i jest większe zmieszanie genetyczne, a słabsze jednostki odpadają i nie mają szans ani na przetrwanie ani na powielanie marnych genów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo więcej się dzieci rodzi,większa pula genów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Filipinach ładne kobiety? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo bogate kobiety nie muszą się starać. Po co mają zakładać buty na obcasie męczyć skórę solarium codziennie nakładać tapetę diety i inne .... Biedne kobiety wygląd traktują jako wabik na samców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie! ja mam wlasna kase, prace, mieszkanie i mam w doopie pozyskiwanie samca przy pomocy wygladu bo go samca po prostu nie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja samców też mam gdzieś. Obcielam włosy bo musiałam je ciągle układać i myć przestalam nakładać tapetę i mam 5 kilo za dużo . Zmieniłam to wszystko jak swierdzilam ze samca niepotrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wynika z tego że w biednych krajach uroda to inwestycja kobiety w lepszą przyszłość a na zachodzie, bogatszych krajach kobiety są bardziej wyzwolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Stanach, czy nawet w Niemczech też są piękne kobiety. Wszędzie są. Tylko bogate kraje oferują coś takiego jak kariera w modelingu, aktorstwie itp. i po prostu te najpiękniejsze uciekają do takich zajęć. A w biednych krajach wszystkie są po równo biedne i wszystkie chodzą po ulicach, nie ma większych możliwości dla pięknych kobiet na karierę, albo społeczeństwo jest na tyle konserwatywne, że nie uważa takiej drogi życiowej dla kobiety za odpowiednią i po prostu takie piękności, zamiast zostać modelkami czy uciec do "wielkiego świata", zostają zwykłymi, żonami, matkami, sprzedawczyniami w spożywczaku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że po co poprzestawać na jednym tzn. albo uroda albo wykształcenie i dobra praca, można połączyć jedno z drugim, szczególnie, że na pewno więcej kasy, jeśli umiejętnie się je wyda sprzyja dbaniu o urodę ;) Są kobiety piękne i inteligentne jak np. Julia Tymoszenko, albo Magdalena Ogórek i jakoś się da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą jest duuuzo pięknych kobiet z magistrem ;) Ja nawet chodziłam do stomatolog bardzo ładnej, więc te ambitniejsze kobiety nie chcą rezygnować albo z kariery, albo urody, może te obie rzeczy pogodzić, choć nie jest to łatwe, ale można. A niektore osoby jak maja urode to spoczywają na laurach i np. się nie uczą, nie dbaja o karierę, albo odwrotnie. Ja najbardziej podziwiam ludzi atrakcyjnych i inteligentnych, ktorzy cos osiagneli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura skandynawki sa dużo ładniejsze od rosjanek a już szczególnie filipinek z plaskatym nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A są ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klony z makijażem botoksem doczepami/ wlosow paznokci rzes nie moga byc ladne , w biedniejszych krajach kobiety nie wydymaja ust jak idiotki, wystarczy ze sie uroczo naturalnie usmiechna i to jest prawdziwa uroda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo na Zachodzie kobiety nie używają tyle makijażu i są naturalne, ubierają się też swobodniej, bardziej wygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×