Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fieletka1343

Odchudzanie

Polecane posty

Gość fieletka1343

Witam :) Ważę 50 kg i mam 160 cm wzrostu. Moje dzisiejsze jedzenie: 1. Śniadanie kromka chleba 86 kcal łyżeczka masła 37 kcal 2 plastry pomidora 6 kcal kawa czarna 4 kcal herbata bez cukru 2 kcal jajko 90 kcal łyżeczka majonezu 70 kcal 2. Obiad spaghetii 179 kcal sos 10 kcal kawa czarna 4 kcal kompot 214 kcal Razem 702 kcal. Więcej dzisiaj nie jem. Nie jedzenie kolacji pomaga schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też zaniemówiłam,więc powtórzę po przedmówcy; Hę???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem że odchudzanie to nie jest łatwa sprawa.Ale można sobie choć trochę ułatwić życie stosując takie tabletki jak Foreverslim.Sama po sobie wiem że one znacznie ułatwiają odchudzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Serdecznie . Poznałem pewną i skuteczną metodę odchudzania. Sam osobiście zrzuciłem 24 kg w niecałe 4 miesiące bez ćwiczeń i głodzenia się,wiszącej skóry,rozstępów czy tez Celulitu. Program ten został opracowany przez grupę lekarską z zagranicy na bazie suplementów naturalnych. Polega on na odkwaszeniu,oczyszczeniu i odżywieniu organizmu. To program zdrowotny w którym nie tyle co wzmocniłem zdrowie ale również pozbyłem się nadciśnienia,bóli kręgosłupa i clasterowych bóli głowy od których mdlałem a dzisiaj czuję się jak bym dostał drugie życie usmiech.gif Koszt tego programu nie był tani ale przeliczając na miesiące i efekty to jest wart takiego zdrowia i wyglądu. Gdyby ktoś był zainteresowany to również mogę mu go polecić. Zapraszam na e-maila: slawomir01slawinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jadłam Śniadanie Skibka chleba i pomidor, kawa z mlekiem i cukrem Obiad Żurek z ziemniakami, herbata, kawa z mlekiem Około 900 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Waga 40 kg i dieta 500 kcal. Chudne nadal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja 80 kg i nadal zre jak swinka. Gru gry , a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
700kcal? Tyle jem na śniadanie i nie jestem gruba, bo ćwiczę. Wolę więcej jeść i mieć sprawne ciało niż stosować głodówki i być jak własny cień. Dziewczyny skończcie z głodówkami, można schudnąć poprzez ruch i zdrowe, racjonalne odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 4 łyżeczki serka wiejskiego i gryz kajzerki o 7 rano 12_13 _ dwa jabłuszka 17 - maly kebab tortila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja 4 łyżeczki serka wiejskiego i gryz kajzerki o 7 rano 12_13 _ dwa jabłuszka 17 - maly kebab tortila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinaq
istotne jest racjonalne żywienie. niejedzenie jakiegoś posiłku nie koniecznie jest dobre. powinno się jeśc mniej a częściej. i nie pomijać posiłków. Ja to stosuję, plus wspieram się tabsami iqgreen i chudnę. Brzuszek mam bardzo płaski już. teraz tylko jakieś siłowe żeby ładnie wyrzeźbić i będzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdrowieprzedewszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2013 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale fajny masz ten jadłospis. Ja mam przepisy z tej stronki http://obk.pl/przepisy/ . Nie odchudzam się jakoś bardzo ale te przepisy są mega sycące i jednocześnie nie tuczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak stare przysłowie mówi co nagle to po diable.Wiem sama po sobie że jak za szybko straci się na wadze to niestety kilogramy wrócą i to szybciej niż sądzimy.Stosując Foreverslim warto przejść na dietę ale taką racjonalną czyli należy wykluczyć z diety puste kalorie i tak zwane szybkie przekąski.Mi dzięki wykluczeniu tych rzeczy udało mi się schudnąć aż 13 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wspaniale891
Ja stosuję Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl plus regularne 5 posiłków i spacerki wieczorne trochę szybszym tempem;) i tak zgubiłam już 16kg w 2 miesiące !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Daria 34
Ja patrzyłam na bilans kaloryczny, ćwiczenia oraz do tego brałam Foreverslim. Dopiero takie działania przynajmniej u mnie przyniosły efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaufałam tabletką Foreverslim i te tabletki nie zawiodły mojego zaufania.Schudłam 13 kg dla mnie to bardzo dużo.Najbardziej cieszy mnie to że odchudzanie okazało się skuteczne bez efektu jo-jo i było bezpieczne dla zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alina Nowaczyk
Całkowicie sie zgadzam z Darią chyba 34. Moim zdaniem to bardzo rozsądne podejście do tematu odchudzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schudłam może nie dzięki samemu Foreverslimowi ale na pewno wspomógł dietę.Dzięki tym tabletką nie odczuwałam głodu a przemiana materii była też znacznie szybsza.Ja jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krawawa_mary
Reklamujcie dalej foreverslim, ciekawe jakie efekty są naprawdę? Ja znalazłem stronę, gdzie rzetelnie opiniują suplementy i użytkownicy komentują zakupione suplementy. http://wasze-opinie.pl/ polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też stosowałam Foreverslim inie ukrywam,że jestem bardzo zadowolona z uzyskanego efektu, w końcu waga spadła o cąłe 15 kg i to w ciągu praktycznie 4 miesięcy stosowania tych tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkaZAWZIĘTA
kilka lat temu stosowałam podobne metody odchudzania autorko...nie wiem czy zdajesz sobie sprawę że bardzo rozwalasz swój metabolizm, i na starsze lata u niektorych to może być 30 lat u niektórych 40, 50, 60 lat będziesz miala tak spowolniony metabolizm że jedzenie 500 kcal będzie powodowało tycie... pozatym kcal powinno się ciąć stopniowo, bo później nie masz z cezgo schodzić i dlatego dalej nie chudniesz... aczkolwiek dla mnie bardzo dobrym lekiem na poskromienie apetytu byl adipex retard nie wiem czy słyszałaś, natomist nawiązuje bo mi bardzo pomógł, z tym że nie powinno się go stosować dłuzej niż 3 msc i później zrobić lekką przerwę bo jest to środek na którym na prawdę waga leci b. szybko pozatym to lek więc jak każdy SKUTECZNY lek wpływa na nasze zdrowie, więc deceyzję o stosowaniu każdy powinien podjąć samodzielnie. mówię o tym bo widzę że na prawdę b. chcesz schudnąć. ja oryginalny adipex kupiłam na doping-online.com więc jeśli się zdecydujesz to polecam tam zamówić, niestety teraz jest dużoooo ruskich podrób albo oszustów którzy podsyłają np. zapalniczki...(sytuacja mojej koleżanki) więc dzielę się swoimi doświadczeniami, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważasz że szkodząc sobie schudniesz? Może i tak ale efekt jojo to jedno z wielu skutków ubocznych. Człowiek musi dostarczyć odpowiednią ilość kalorii do organizmu a nie się głodzić. Najlepiej będzie jak ułożysz sobie odpowiednio zbilansowaną dietę np. na http://sklepdiety.pl . Konsultacja dietetyczna jest darmowa a dieta dostosowana do Ciebie. Mi bardzo pomogły te konsultacje ale przede wszystkim zależało mi na tym aby było zdrowo i żeby działało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie myślałam że utrata kilogramów może być aż tak szybka.Odchudzanie z Foreverslimem jest łatwe nie napiszę że przyjemne bo bym skłamała.Początki nie były miłe ale jakoś poszło.Na razie udało mi się schudnąć 5 kg ale do celowe chcę stracić 14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi też pomógł swojego czasu adipex... brałam przez 2 msce i zrzucilam 14 kg :))) a teraz po prostu dbam o siebie i nie przesadzam z jedzeniem itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alicja N
OSobiście jak się odchudzałam to dla mnie ważne było kilka innych rzeczy, a nie dokładny jadłospis... ale po kolei... po pierwsze mniej kalorii dostarczam wiecej spalam, (średnia to dla mnie było 1600 dziennie), do tego 5 posiłków, odpowiednia suplementacja (ja akurat stosowałam Foreverslim) no i systematyczne ćwiczenia... a to czy jadłąm taką a nie inną sąłatę... to było bez znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×