Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fikolek123

była....

Polecane posty

witam. otoz nie jestem z pewna kobieta juz 2-3 lata z mniej lub bardziej blizszymi spotkaniami bo przez caly okres co jakis czas pisalismy , spotykalismy sie, jednym slowem cos tam bylo. Od 2 lat ma chlopaka, ale w tym czasie co jakis czas pisala do mnie, raz sie spotkalismy i bylo miedzy nami cos wiecej niz tylko rozmowa, oczywiscie on sie dowiadywal i bang koniec kontaktu i tak w kolko jest. Po ostatniej takiej sytuacji postanowilem to raz na zawsze zakonczyc, w koncu trzeba sobie kogos znalezc bo ile to moze trwac i tak po 3 miesiacach od ostatniego zerwania kontaktu odzywa sie wiadomo kto - ja nie odpisuje, pisze do moich znajomych zeby podali jej moje media spolecznosciowe - zaprasza mnie na snapie, ale ja twardo dalej nic. Jak uwazacie co ona moze miec na celu przez to zachowanie - sytuacje. Bo gdyby chciala zostawic chlopaka swojego i cos wiecej ze mna to watpie zeby to tak wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swędzi ją cipka. Niech będzie z Tobą albo już do końca Twych dni będzie Twoją kochanką-nie kochanką na boku. W przeciwnym wypadku out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×