Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Unglax do odbudowy paznokci opinie

Polecane posty

Gość gość
unglax teraz jest bardzo popularny - wszyscy go polecają, bo podobno piękne paznokcie można z tą odżywką zapuścić. Ja używam ją od 3 miesięcy i mam twardą zdrową płytkę w końcu - nie muszę żadnych hybryd robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anx z bielendy jak dla mniej najlepsza jaka miałam do tej pory, a paznokcie miałam w kiepeskim stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja ze swojej strony polecę jeszcze kosmetyki firmy UNGUISAN. Można wybierać spośród kilku ciekawych produktów jak na przykład tynktura w żelu lub ten krem https://www.callusan.sklep.pl/p/6/26/unguisan-krem-do-slabych-zniszczonych-paznokci. Przy regularnym stosowaniu odżywia zniszczone paznokcie, poprawia ich ogólną kondycję. Myślę, że warto spróbować. W końcu zadbane dłonie to nasza wizytówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko unglax! jak dla mnie niezastąpiona o nie ma w składzie formaldehydu, a na niego jestem uczulona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda_ska4
Też stosuję odżywkę Unglax i krem z tej samej serii. Nie tylko paznokcie się wzmocniły, ale też skóra wokół paznokcia lepiej wygląda - bardziej odżywiona, nawilżona jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O, mnie właśnie ten krem interesuje. Ktoś więcej miał z nim doświadzcenia? Lepszy krem czy odżywka unglax? Krem wydaje mi się o tyle fajny, że to na skórki od razu działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya8
Krem na skórki faktycznie jest fajny, ale najlepsze rezultaty są jak go łączysz z odżywką :) Zależy od problemu, ale dla mnie niebieska jest świetna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja stosowałam tę z ceramidami akurat. dobrze czasami sobie zrobić taką kurację w połączeniu z kremem, np. między hybrydami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie wysypuje was po tej odżywce na buzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×