Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość mid eve

W Bieszczady. Przesiadka! :P

Polecane posty

Gość gość
gość mid dziś Zrób 129-ty screen oczko.gif I zdradź, ile ich masz z kafeterii usmiech.gif A ja i tak powiem Ci: "nie" oczko.gif W każdym mozliwym znaczeniu: nie usmiech.gif Internetowe przyjaciółki Cię nie ocalą, depresyjny, zagubiony człowieczku. Każda w końcu odleci lapka.gif & Evuś wrzuć do tego jakiś wstęp, bo nie jestem w temacie.😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałem. Jakie są inne sposoby wykorzystania screenów z kafe? Da się to dobrze sprzedać?:) Cześć Mucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja zacznę robić screeny. Kto wie, może kiedyś zyskają na wartości jak Van Gogh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podążając tropem Van Gogha powinienem uwieczniać tych najbardziej niezrozumiałych. Tak chyba postąpię:p Sorry za incognito, mecz jest, komóra, rozumiesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahhahah spiertolony łeb ma opóźniony zapłon ale juź wkleja:D:D;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ANY QUESTIONS ANY COMMENTS? Próbujesz robić z siebie intelektualistkę, tymczasem niemal każdy twój wpis przesycony jest agresją, obrażasz każdego kto śmie posiadać odmienne zdanie, wyciągasz błędne wnioski i próbujesz wmawiać innym coś na siłę. Nie potrafisz pojąć, że można pisać tutaj w formie żartu, wygłupiać się, i nie traktować tego miejsca na serio. Biegasz po tematach i ANALIZUJESZ wpisy, tak, to świadczy o tym, że masz ze sobą jakiś problem. Nie wiem jak ci to wytłumaczyć, może zapytaj koleżanek (łudzę się, że posiadają ciut więcej oleju w głowie niż ty) jak nie traktować kafe dosłownie. Czy ty jesteś bezrobotna (bo, że samotna to wiem)? Dlaczego pytam, nikt kogo znam/znałam nie był w stanie poświęcać tyle czasu i uwagi na śledzenie, kopiowanie i wyszukiwanie postów, każda z tych osób miała jakieś zajęcia, obowiązki, ot życie poza forum. Odnoszę wrażenie, że całe dnie spędzasz tylko tutaj, czekając na nowy post wirtualnych znajomych, wymyślonych wrogów, a jeśli jest zbyt spokojnie -atakujesz by tylko być w centrum uwagi. Próbujesz diagnozować, wysyłasz do specjalistów, tymczasem to tobie potrzebna jest pomoc, przejawiasz mnogość dysfunkcyjnych zachowań, niestabilność twoich wpisów (wklejone na jakimś waszym temacie) świadczą o tym, że masz spore problemy z odróżnianiem fikcji od rzeczywistości i choć bardzo chciałabyś być nieomylna, nie jesteś. Więcej, mylisz się bardzo często, ale jesteś tak zakuta w swoich przekonaniach, że nie potrafisz przyznać się do błędu nawet jeśli sama wiesz, że zagalopowałaś się w wyciąganiu wniosków. Brniesz. Myślę, że nawet jesteś w stanie dopowiadać sobie z gościa byleby tylko "ktoś" poparł twoje wizje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) Jestem w Bieszczadach:) A gdzie reszta?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego sie już nie da przepchać. Gęsior i psychiczna mucha zniszczyli topik 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mid
gość wczoraj Evuś wrzuć do tego jakiś wstęp, bo nie jestem w temacie.spioch.gif x Nie twoja sprawa, szczuruś 😴 Ale włóż czerwone buty, to może on uzna, że jednak twoja 😴 x Agent 🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×