Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie poznać faceta starszego o 20 lat?

Polecane posty

Gość gość

Najlepiej rozwodnika z pełnoletnimi dziećmi? Mam 30 lat. Przez 8 lat byłam z facetem starszym od siebie o 18 lat. Jednak nie wypaliło. teraz znów chętnie bym kogoś podobnego poznała. Jednak zazwyczaj poznaje ludzi w swoim wieku co mnie nie kręci. Od razu powiem, że wychowała mnie tylko mama i swojej psychiki nie zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyszło czy zmienił na młodszy model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal jest sam. Ale trochę był zdziwaczały. Ciężkie z nim było życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wyglądasz? podaj tylko wzrost/waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem brzydka. Mam powodzenie u płci przeciwnej. Nie napiszę jak wyglądam bo pewnie zaraz będzie, że zmyślam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej udaj sie do psychologa, bo zmarnujesz zycie uganiajac sie za starcami, ktorzy i tak nie zagoja ran spowodowanych brakiem ojca w twoim dziecinstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydka ładna to pojęcie względne, szczególnie u facetów ~50. Pytam o proporcje, to nie tajemnica :) Może inaczej, napisz kogo Ty szukasz, bo oprócz wieku nic nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź młodszego. Walcz sama ze sobą. Zaczep subtelnie młodszego o 10 lat. Ćwicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 505050
a po co ma szukać młodszego, jak ja jej mogę zapewnić dostatnie życie do samego końca, nie musi pracować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej udaj sie do psychologa, bo zmarnujesz zycie uganiajac sie za starcami, ktorzy i tak nie zagoja ran spowodowanych brakiem ojca w twoim dziecinstwie x Chodziłam do psychologa, ale to nic nie dało. Spotykałam się na studiach z rówieśnikiem, ale podświadomie szukałam kogoś bardziej dojrzałego. Stąd mój 8 - letni związek. ❤️ brzydka ładna to pojęcie względne, szczególnie u facetów ~50. Pytam o proporcje, to nie tajemnica usmiech.gif Może inaczej, napisz kogo Ty szukasz, bo oprócz wieku nic nie wiemy. x Wzrost 169 cm, waga 65 kg. Rozmiar ubrań 38-40. Dużo ćwiczę. Nie mam wcięcia w talii, bo bardzo szybko tyje tylko w brzuchu. Mam brązowe włosy za łopatki. Chodzę w spódnicach i szpilkach bo charakter mojej pracy tego wymaga. ❤️ Znajdź młodszego. Walcz sama ze sobą. Zaczep subtelnie młodszego o 10 lat. Ćwicz. x próbowałam, ale szukanie starszego faceta jest silniejsze ode mnie. ❤️ a po co ma szukać młodszego, jak ja jej mogę zapewnić dostatnie życie do samego końca, nie musi pracować x Nie chodzi o to, żeby żyć na czyjś koszt. Mam braki emocjonalne i próbuje je zapewnić. Chyba w środku jestem małą dziewczynką, która potrzebuje akceptacji starszego mężczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przynajmniej szczera. tez bym chciała starszego (ale tak o 10-15 lat)ale mam już 38 lat. Dla 50 latka jestem za stara :-( mimo że nadal atrakcyjna. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Rzeszowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna szuka tatuśka, co to się porobiło, tyle zboczonych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×