Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wybor projeku domu i moj maz

Polecane posty

Gość gość

Hej. Mam strasznie przytlaczajaca sytuacje z mezem, ponad rok po slubie chcemy budowac wlasny kat. Kazdy projekt jaki ogladamy no coz, ciagle jest jakies ale z jego strony. Cale szczescie ze mozna wprowadzic drobne zmiany do kazdego wybranego projektu. Dzialka ma wielkosc 40 na 30, ze skosem. Wybralismy projekt parterowy, Herakles 2. Wymiar domu to 19m na 13 z groszem. Salon jest szerokosci 4,45 x 7ponad razem z jadalnia, z tym ze przy jadalni znajduje sie wykusz powiekszajacy jadalnie o 80 cm. Moj maz widzac ten wykusz od razu powiedzial ze chce caly salon itd poszerzyc o te 80 cm. Uwazam ze lepiej jest wyrzucic wykusz i zrobic na prosto zostawiajac te 4,45 szerokosci, jest to moim zdaniem wystarczajaca powierzchnia zeby zmiescic tam gosci, wygodnie posiedziec i niewiele do sprzatania. Jestem niepelnosprawna i chce jak najmniej sie ze tak powiem narobic przy sprzataniu. Ten wykusze mnie doprowadzaja juz do szalu. Kazdy dom on chce zrownywac i poszerac bo projektant mu tak zasugerowal i koniec. Nie przemowie do niego zadnymi argumentami ze nam to zezre kawalek dzialki, podczas gdy teraz super to wyglada. Do tego denerwuje mnie jego pojecie o kuchni, chce przedluzyc scianke 24' z wiatrolapu w strone kuchni, a do tej scianki dorobic jeszcze 80 cm 24' zeby odgrodzic kuchnie od jadalni a do tego z prawej strony chce dac scianke 12' jako przedluzenie tej 24'. Szlag mnie trafia, nie dochodzi do niego ze niepotrzebnie dorabiac taka gruba sciane i jeszcze zestawiac ja z taka cienka. Bedzie to widoczne i tragicznie to bedzie wygladalo. Docelowo wyrzucamy spizarnie z wiatrolapu i dajemy ja po prawej stronie kuchni. Chyba. Gubie sie juz. Na jego zyczenie jest tez garaz dwustanowiskowy, strych na gorze. Pokoje w innych projektach jak mialy 2,70x3,5 dla dzieci tez byly za male i chcial je poszerac. Nie wiem co robic bo przy takim domu to kazdy metr sie liczy i wymiarowo jest odpowiedni a jemu ciagle malo. Dzialka 12 arow, do dzis jeczy ze wolalby 20. Nie jest wyksztalcony i nie zarabia kroci, ja pracuje w firmie projektowej z domkami wlasnie i troche wiem na te tematy, a tez nie zarabiam kroci wiec podchodze do tego realnie a on ciagle marzy co by bylo gdyby dzialka byla wieksza i dom tez. Musialam sie wygadac. Dzieki za przeczytanie i pozdrawiam cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×