Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zamawiacie na Denley.pl?

Polecane posty

Gość gość

bo spodobalo mi sie kilka ubran, ale nie robilem tam nigdy zakupów... niby zwrot jest mozliwy, ale potrzebuje tych ubran na teraz i nie chce sie bawic w odsylanie paczki. zalezy mi na informacji, czy ubrania sa dobre gatunkowo oraz jak dlugo czeka sie na paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michalina78
mi paczka przyszla chyba po 2 dniach, wiec wedlug mnie to mega szybko. teraz jak sa wyprzedaze to moze to potrwac dluzej, ale pewnie maks. 5 dni. jak zalezy ci na czasie to weź za pobraniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ciekawosci zajrzalam ( jak na zakupholiczke przystalo :D). sklep wydaje sie byc spoko. z tego co widze to spory mają asortyment- lubie sklepy, w ktorych jest w czym wybierac :) zamawiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie sklep jest spoko- przynajmniej ubrań dla mężczyzn mają duzo do wyboru. czasem i żona cos sobie zamówi- i wszyscy sa zadowoleni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówione, paczka przyszla wczoraj- faktycznie niepotrzebnie panikowalem, bo wszystko w porzadku- ubrania dobre gatunkowo. dzieki za odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem co kupiłeś bo ja mam t-shirty zwykłe i bluzy, i spodnie 100% bawełna... I są to o niebo lepsze jakościowo rzeczy niż cropptowny czy inne jakie do tej pory kupowałem stacjonarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, jak dla mnie jakość jest ok, sam mam bluzę z tego sklepu (taką czarną z nadrukiem) i ona jest bałwełna 100 %, noszona praktycznie co drugi dzień i tak samo prana i już tak od paru miesiency i zero z nią klopotów jest, w sumie to zdziwiłem się sam nawet, więc jak bym miał zamawiać jeszcze raz to w sumie pewnie bym zamówił znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×