Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Meridia

Polecane posty

Gość gość

Cześć dziewczyny, poszukuje namiaru na sprawdzonego sprzedawcę u którego dostanę Meridie? pełno oszustów teraz na internecie i parę razy się już przyjechałam. Najlepiej jakbym mogła odebrać bezpośrednio od sprzedawcy w Rzeszowie / Krakowie (okolicach). Ewentualnie polecacie jakieś strony z których zamawialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja szukałam adipexu i wszedzie gdzie dzwoniłam (kraków) okazywało sie że to nie z krakowa tylko skądś tam i tylko wysyłka,nikt absolutnie nikt nie chciał się spotkac ,a pojechałabym nawet do gdańska :( oni sie boja spotkań że policja. Dwa razy zamawiałam wysyłkę za pobraniem z możliwoscia sprawdzenia i żaden sprzedawca nie wysłał chociaż przez tel obiecywał że "wyśle z samego rana" Odpuscilam....wczoraj zaczełam sama diete ,jest tragicznie,boje sie że znów nie dam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaa073
ja kupiłam adipex na doping-online.com wcześniej się nacięłam bo zamówiłam u jakiegoś faceta który mi mówił że za pobraniem nie wysyła bo policja niby monitoruje, a tam na tej stronie normalnie zamówiłam ze sprawdzeniem i z płatnością przy odbiorze więc mogę spokojnie potwierdzić że uczciwa jest ta osoba po drugiej stronie że tak powiem :) mam nadzieję że pomogłam bo wiem ilu jest oszustów ;/ ten adipex jest z czeskiej apteki, a jak się pytałam o meridię to podobno już nigdzie nie jest dostępna bo nie produkują a to co teraz sprzedaja na rynku to tzw. undery czyli jakieś po prostu chałupnicze wyroby ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marinkamari
moja koleżanka ostatnio właśnie kupiła na tym doping-online.com i mówiła że wszystko w porządku...sama zastanawiam się czy kupić, tylko że ja to trochę się boję brać tą chemię;/ nigdy czegoś takiego nie stosowałam...a mam już dość swojej wagi :((( ale generalnie widzę po niej że to bardzo działa...ona stosuje to już ok 1 miesiąc i już ma 1o kg za sobą!!!!! wgl inny człowiek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jamalgosia12345
tyle co mogę powiedziedzieć że adipex moim zdaniem ma mniej skutków ubocznych niż meridia (brałam jakieś 6 lat temu ) a efekty nie wiem czy nie minimalnie większe na adasiu...pozatym jeśli chodzi o kupno to widziałam na innym temacie że dziewczyny polecają tą stronkę doping-online.com , z resztą z jedną z nich pisałam na priv i faktycznie wszystko potwierdziła że oryginały wysyłają itp. , właśnie wysłałam do nich zapytanie i czekam na odp. więc poinformuję co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haga92
A ja polecam suplement African Mango http://szczupla-kobieta.pl bo jak dla mnie to rewelacja bo dzięki niemu zmniejszył się mój apetyt i nie musiałam ciągle zastanawiać się jak to opanować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc

www.klinikasylwetki.xja.pl , 575 078 383 -------> adipex, meridia, sibutramina...
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2021 o 17:30, Ksenia napisał:

Napisz do mnie na priv.

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś potrzebuje sprawdzonych tabletek to ja moge z ręką na sercu polecić te:

dietalux.wordpress.com

korzystałam z nich kiedyś i pomogły mi schudłam sporo 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 1.04.2021 o 19:37, bazibaz napisał:

uwazajcie na nia, mnie na mailu i privie namawiala na kupno, to sprzedawca

mi podawala maila adique.723@gmail.com, gdzies tu daje maila ksenia cos tam, kiedys podawala  xymena cos tam, ma ich wiele, grasuje od miesiecy

Za to ty to chyba tylko kopiuj wklej potrafisz! Czepiasz się każdego jakbyś sie czuła zagrożona że ktoś Ci klientów odbierze. Żałosne naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xd nie chce mi sie 10 razy tego samego roznymi slowami ipsac 

widzialam maile z kolezanka i czarno na bialym pisalas tam, ze to ty sprzedajesz i musisz narzucac marze zeby zarobic, bo kumpela krecila nosem na wysokie ceny

przestan sie wybielac namolniaro wypisujavca maile na privy chociaz nikt cie o to nie prosil

i support z multi np. Melis czy sandrisa ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pisalam z toba w styczniu 2020, pisalas z maila kseniax666x i polecalas jakas zoja.ojoj xd, ze niby to twoja "kolezanka" XD napisalasnieproszona, bo gdzies zostawilam swojego maila- podobnie jak teraz, dotalam i @  i priv, namolna sprzedawczyni xd

lecialy teksty typu ze adi jest tes w uk, wiec sie doucz xd calkiem spojne z twoja obecna retoryka, wirc przestan sie wybielac, bo jestes zalozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×