Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Która suknia na wesele

Polecane posty

Gość gość

Za kilka miesięcy mam wesele Muszę uczyć jakąś suknię ślubną Zastanawiam się nad modelem Tutaj wklejam link ze zdjęciem takich , które mi się podobają http://i65.tinypic.com/a57qh.jpg A więc ta pierwsza jest Beyonce i bardzo podoba mi się ten krój oraz motyw trenu. Na wesele uczyła bym białą oczywiście Tylko ta beyonce jest trochę mało tradycyjna bo krótka i bez ramion. Ale sam krój mi się podoba Ale niedawno też natrafiłam na takie długie, ale dopasowane. Bardzo mi się takie podobają szczególnie że na wszystkich weselach zawsze widziałam takie rozkloszowane, roztiulowane ale takie dopasowane wyglądają ład ie szczególnie że jestem szczupła A wy macie do polecenia projekty jakiś ładnych sukien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te dwie z mniejszych zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę uczyć jakąś suknię ślubną x uczyć WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wesele uczyła bym białą oczywiście x uczyłabyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to: roztiulowane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź do salonu i pooglądaj, pomierz różne. Ja zawsze chciałam taką rozkloszowaną, a poszłam w koronkowej rybce. Amy Love ma fajne suknie, szczególnie jardin mi się podoba, gdyby teraz wychodziła za mąż, to pewnie w niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aj dziewczyny przepraszam miało być uszyć a nie uczyć Haze przyznam, iż myślałam czy by nie uszyć sama. Widząc ceny po kilka tysięcy w salonach i tkwi małej miejscowości stwierdzam, że krawcowa chyba wyjdzie taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj w małych miastach - ceny tych samych modeli w porównaniu z większymi miastami dużo niższe. Myślałaś może o sukni używanej? Można naprawdę znaleźć fajne sukienki w korzystnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie kupić suknie używane? Słyszałam o nich , ale tak właściwie nie wiem gdzie szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach aukcyjnych i z ogłoszeniami (np. olx), w komisach sukni ślubnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najładniejsza jest na środkowym zdjęciu na dole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
codo używanych to bardzo fajne i tanie mają w salonie Jennifer Vaiano w Wawie. Generalnie jest to jeden z lepszych salonów obecnie. Sprzedają też nowe i szyte na miarę i wracając do głównego wątku tematu takie suknie o które pytasz również tam znajdziesz :) ceny to ok 2-3 tysiące ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki wszystkim A co do ostatniej odpowiedzi - do Wawy mam trochę daleko , chociaż dla sukni chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×