Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

A_nuSka

Powiekszenie piersi TERMIN JESIEN ZIMA 2016

Polecane posty

witam. W pazdzierniku mam termin zabiegu powiekszania piersi. Moze sa tu jakies dziewczyny ktore maja podobnie i chca sie podzielic wrazeniami przed i po??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ładna jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczecin..anatomiczne tez gdzie 350 ale jeszze nie wybralam producenta implantu. Doktor mowli ze wybiezrzymy przed opercaja. Jak tam stresujesz sie..mi zostalo 2 miesiace a juz mam malego nerwa. Jakie badania musialas miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nick autorki zdecydowanie trafiony, i adekwatny do poziomu iq.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge się doczekać.. :) stresik pewnie będzie pare dni przed.. Badania caly komplet z krwi ,grupa krwi i usg piersi.. Lekarz Ci nie napisal jakie masz zrobic? Usg piersi robi się 2 lub 1 mc przed zabiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie mam cala liste badan krwi kore juz wstepnie sprawdzialm miesiac temu- zeby ewentualanie wykluczyc jakies braki. USG bede robic kilka dni przed zabiegiem bo nie mieszkam w polsce i tylko tak moge. Ekg nie trzeba prawda?? bo moja mama sie tu upiera..hehe Zastanawiam sie tylko co z tym producentem..chcialabym mentory bo slyszalam ze dobre..ale lekarz powiedzial ze pracuje z 5 firmami-kazda z nich jak mentor ma te wszytskie certyfikaty i gwarancje..ale bedziemy wybierac w dniu zabiegu ktore beda idealne. jaka masz wejsciowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda ze nie masz możliwości zrobienia szybciej usg.. bo w razie jakis cos.. jest czas zeby zadzialac.. no ale mam nadzieję że bedzie wszystko oki.. :) Ekg nie trzeba.. Ja wybralam mentora na pierwszej wizycie.. :) Standard 75 b.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupie baby.przy okazji zrobcie sobie tatuaz na czole ze macie sztuczne piersi,zebym wiedzial aby nie nawiazywac z wami zadnego kontaktu.hhmm a co sadzily byscie o powiekszonym penisie takim z wszyta proteza jakas?podobaloby sie?najwazniejsza jest naturalnosc.male piersi mnie sie bardziej podobaja.nie rozumie jak mozna zdrowe piersi ciac i wkladac do srodka jakies woreczki.to jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdyby kazdemu podobalo się jedno.. byłoby nudno.. i sie tak nie nakrecaj bo Ci zylka pierdzaca pęknie jełopie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu krytykujecie zabieg powiększania piersi. Przecież obecnie taka operacja pozwala uzyskać ładną subtelną poprawę biustu. Oczywiście trzeba znaleźć dobrego chirurga- ja robiłam w szpitalu Medicover i wyszło bardzo ładnie. Zostało mi jeszcze trochę blizn, ale niewprawione oko nie zauważy, że cokolwiek kombinowałam przy biuście. Rozmiar i kształt jest odpowiednio dobrany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×