Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy organizować wesele

Polecane posty

Gość gość
Tak też się z tobą zgadzam autorko "Bo ty cały czas piszesz o pieniądzach" a o czym ma kurde pisać skoro wesele to ogromny wydatek? Ale co niektórzy mogą wiedzieć o wydatkach skoro sami nie zarabiają.... Nie martw się! Ja jestem normalna i mogę Ci napisać, że życzę Ci szczęścia na weselu! A tymi starymi pannami tu się nie przejmuj. Moja wychowawczyni była starą panną i w dodatku matematyczką! Nie dało się przy niej żyć Po prostu nie ma ich kto przelecieć to muszą się tutaj wyżyć i wywyższać nad innymi Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola5550
Wiele argumentów na "tak" i wiele na "nie". Ja miałam problem z salą weselną - w ostatniej chwili udało nam się zorganizować meble dzięki szybkiej obsłudze Mil system, bo właściciele restauracji się nie poczuwali... nie wiem, czy drugi raz chciałabym to wszystko organizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.18 Gość 20:33 nie nie zamierzam robić wesela za kasę innych i nie zamierzam też płacić za to , żeby inni kręcili tyłkami Co za brak logiki .... Gość 21:15 tak wiem o tym. Mi wystarczy żeby ktoś pokrył swój koszt a są tacy jak napisałam "puste koperty" x Z takim podejściem nie rób żadnego wesela. Dokształć się, po co robi się taką imprezę i zaprasza gości. Zamiast wesela usiądź i licz kasę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola5550 tak masz całkowitą rację. Moja znajoma miała podobną sytuację. Dziękuję za radę, właśnie boję się, że też będę miała z tym problem Gość 11:25 "Z takim podejściem nie rób żadnego wesela. Dokształć się, po co robi się taką imprezę i zaprasza gości. Zamiast wesela usiądź i licz kasę" Brak logiki powiadasz? Czyli wydać kilkadziesiąt tysięcy złotych i jeszcze może zachęcić innych , by nie dawali nic? To jest dopiero brak logiki! Wg mnie jest po prostu nietaktowne przychodzić z niczym. I dla twojej wiadomości - wesela są po to by się bawić z innymi , ni wiem czemu dla ciebie to tylko liczenie kasy. Dla mnie to trochę żałosne podejście no ale to tylko moja opinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Triwi
Zorganizowanie wesela nie jest takie skomplikowane - można poinformować gości o ślubie, ale na wesele zaprosić wybranych (najbliższą rodzinę, ewentualnie znajomych). Można je wyprawić w skromnej restauracji, udekorować sztucznymi kwiatami (np. tymi - http://pm-m.pl/272-kwiaty-sztuczne) i gotowe :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.27 -hahahah ale sie usmialam z was!!!Dobry psycholog powiadasz???No niestety zmartwie was moje drogie,mam skonczone 15 lat,nie jestem stara panna,mam meza od 10 lat i sami placilismy za swoje wesele.Szok,niedowierzanie???Ciekawe autorko dlaczego tu tyle roznych opinii jest,nie pomyslalas?Naprawde nie chce mi sie juz pisac na ten temat,swoje napisalam a ty moze w koncu podejmiesz SAMA decyzje.Gdybys byla taka madra,dorosla i co tam jeszcze chcesz,to sama bys podjela decyzje a nie pytala na forum.No sorry,ale dla mnie o czyms to swiadczy.A jak bedziesz chciala zajsc w ciaze to tez na forum bedziesz pytala???To bylo pytanie retoryczne.Zegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.08.27 -a ty jestes lepsza wyzywając kogoś od p**d????!!!!!!!!Brawo,kultura od ciebie bije!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,a ile masz lat?Zgaduje,że 25-27?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2016.09.03 gość 2016.08.27 -a ty jestes lepsza wyzywając kogoś od p**d????!!!!!!!!Brawo,kultura od ciebie bije! X Przeprosiłam za swoje zachowanie ale t nie umiesz czytać jak widać A poza tym mam rację Bo kto normalny obraża pannę młodą za to że interesuje się kosztami wesela? Same głupie bo na pewno nikt normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę sensu żeby ciągnąć ten temat, ale wydaje mi się że jest różnica między interesowaniem się kosztami wesela a cytuję autorkę "dlaczego ktoś ma się bawić za moje pieniądze?" Bo właśnie takie dziwne i niezdrowe podejście do wesela skomentowały inne panny młode. Wesele czy nawet skromne przyjęcie to wiadomo, duże koszty, na które trzeba być wcześniej przygotowanym, i o to warto popytać wcześniej przed rozpoczęciem organizacji. Ale jeśli ktoś na wstępie reprezentuje podejście do gości że to "osoby które przyszły się najeść i pobawić za moje" to obawiam się że same przygotowania jak i samo wesele i atmosfera po nim mogą być zepsute, bo panna młoda nie będzie wspominać jak się fajnie bawiła z kuzynką Alą tylko denerwować że kuzynka wsunęła dwa kawałki tortu a do koperty dała tylko 4 stówki. Rozsądne planowanie to podstawa, ale bez patrzenia na gości spod byka że a nóż nie spłacą swojego "biletu na wesele".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj brawo za spostrzegawczość. Autorka już to dawno zasugerowała Czy w opisie autorka tak napisała jak ty ja cytowałaś ? Nie. Napisała to w odpowiedzi gdy ktoś jej napisał że ona chce się bawić za pieniądze gości. Ale tego już nie zacytujesz bo cię na to nie stać tylko będziesz oczerniac autorkę "Zainteresowały się i me panny młode... " Panny młode? Haha chyba zgorzkniałe stare panny które atakują każdą szczęśliwie zakochaną Autorka wielokrotnie podkreślała iż interesuje się kosztami wesela a nie chce zebrać 200 tys dla siebie ale niektóre osoby nie umieją czytać tylko uczepią się jednego cytatu Autorka zarabia- kosztami soe interesuje. A te wszystkie uduchowione "och ach jak kocham świat" pewnie nic nie robią całymi dniami dlatego dla nich koszty wesela to pikuś bo płaci jej rodzina rodzina narzeczonego i narzeczony a one łaskawie wejdą w kieckę za 10 tys Puaam to już kilka razy ale teoretycznie nikt nie przeczyta i nie zacytuje Uważam że to mógłby być całkiem dobry temat do rozmowy ale z boku wygląda to tak: autorka założyła wątek o kosztach wesela- nic dziwnego większość osób organizujących wesele się tym interesuje. Zamiast dostać odpowiedzi co jak i za ile dostała hejty od jakiś zazdrosnych osób. Mówię jak to wygląda z boku. Te baby co tak oczerniają są niedojrzałe. Mój kuzyn jak robił wesele też się wszystkich w rodzinie wypytywal o koszty itp i nikt mu nie zarzucał że jest materialistą bo jest ciekawy jakie są koszty wesela Banda dzieciaków tutaj i tyle Ile? Jedna czy dwie odpowiedzi były w stylu:"moje wesele kosztowało...."???? A reszta to takie jakby niedojrzałe coś nawet nie wiem co Ja też mam narzeczonego dlatego tu trafiłam Ale no kurde najpierw te zołzy obracają autorkę a gdy ta odwdzięcza się tym samym to potem cytują ją 50p razy Wstyd mi za takie osoby Szczególnie że chciałam zadać podobne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż jeśli zacytowanie głównego posta tematu i nie powiedzenie ani złego słowa o autorze to "oczernianie kogoś" to widzę że ktoś zrobił sobie z tego tematu prowokację żeby tylko powyzywać i autorkę, i komentujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj dzięki za słowa otuchy , le daj tym biednym dziewczynom spokój Dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu gość wczoraj szczerze mówiąc nie mam pojęcia czemu w ludziach tyle nienawiści Fakt że dosyć dużo osób napisało niemiłe komentarze a tylko kilka osób coś normalnego Nie mam pojęcia czemu tak jest Może masz rację. Te hejty to prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ja ci jednak radzę nie robić tego wesela. Po ców udawać kilkadziesiąt tysięcy na jedno przyjęcie? Lepiej pojedz sobie na miesiąc miodowy na Malediwy. Zrób obiad weselny. Zrób sesje małżeńską Wyjdzie Ci dużo dużo taniej a spędzisz wieczór z bliskimi Na tych wszystkich weselach od 12 to i tak już wszyscy są wstawieni. Przesadziłam ale niezbyt fajny jest widok śpiewających wujków o 1 w nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość wyżej no tak masz rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz sukienki na wesele? Polecam taką w kolorze pudrowego różu, z plisowanymi zakładkami na biuście i tiulowym dołem. Produkt dostępny jest w sklepie internetowym CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można zamiast wielkiego wesela zorganizować tylko takie przyjęcie weselne na, powiedzmy jakieś 60 osób. tak dla rodziny i przyjaciół najbliższych. Jesli ktoś gdzieś w Łodzi by chciał organizować to na tomaszowskiej jest bardzo fajna sala, nazywa się Venge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz coś więcej o tym Venge powiedzieć? Bo słyszałam właśnie że bardzo fajna sala, a chciałabym coś usłyszeć od osoby która była tam na weselu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×