Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Poród w Medfemina Wrocław

Polecane posty

Gość gość

Witam, czy mamy które rodziły w Medfeminie mogą podzielić się doświadczeniami? Z góry dziękuję za opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się nad urodzeniem w tym miejscu i również poznałabym opinie kobiet które już tam rodziły. Bardzo proszę o jakieś informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, też jestem zainteresowana Medfeminą czy kroś może napisać jakieś informację????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lipcowe cc
Ja mam zamian tam rodzić w lipcu ale raczej cc bo mam padaczkę. Ciekawa jestem czy to nie będzie dla nich powód żeby mnie oddelegować gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam tylko cesarki robią. Miałam tam cesarkę 4 tyg temu. Położne to anioły, pomagają ze wszystkim. Bardzo wspierają przy kp, ale jeśli nie chcesz karmić to bez problemu dają mm. Pionizacja po 6 h jeśli jesteś gotowa. Przeciwbólowych dostajesz ile chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy bez wskazań do cc tez można „zapisać” się do tego szpitala ? Jak to wtedy wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć wskazania. Choćby i tokofobię, ale kwity muszą być. Ja miałam kontrowersyjne wskazanie ( odwarstwienie siatkówki) i w państwowym kazali sn a w Medfeminie uznali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myśle że w takim prywatnym jak chociażby medfemina można bez większych problemów załatwić cc bez wskazań tym bardziej ze koszt takiego porodu akurat tam jest niemały (6900)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie można, ja chciałam " na życzenie" mieć cc i powiedzieli, że bez wskazań nie ma opcji. Poszłam do psychiatry i wzięłam papier o tokofobii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Ktos jeszcze bedzie rodził teraz w medfemina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość5
Jakiego polecacie psychiatrę to wydania papierka o tokofobii?z wrocławia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dr Jacek Radzik. Ja byłam i bez problemu dostałam zaświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Upp

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

Ludzie te wszystkie "tokofobie" są tylko dla picu, żeby taka prywatna (bo to chyba prywatna?) klinika miała tyłkochron w razie komplikacji. Ja bym się trochę bała takiego miejsca, bo przede wszystkim ma być bezpiecznie, a dopiero potem miło i wedle życzeń, a prywatne kliniki często umywają ręce gdy tylko szykują się kłopoty i poród odbiega od średniej, wysyłają do prywatnego i maja wywalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu

do państwowego wysyłają miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×