Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ubezpieczenie na wyjazd

Polecane posty

Gość gość

Wreszcie z chłopakiem jedziemy na wymarzony urlop. Wyjeżdżamy już w Poniedziałek i w natłoku wszystkich spraw zapomnieliśmy o ubezpieczeniu! :( Jedziemy za granicę więc ubezpieczenie przydałoby się. Czy to już nie za późno? :( Gdzie takie ubezpieczenie można kupić? chcemy w spokoju spędzić urlop nie martwiąc się o opłaty za ewentualne leczenie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli jedziecie z biurem ubezpieczenie dostajecie automatycznie. Jezeli jedziecie prywatnie to UK jest jeszcze w Unii przez najblizszych pare lat a kraje wewnatrz Unii pokrywaja sie wzajemnie. Jezeli jestescie ubezpieczeni w Anglii to jezeli cos sie stanie za granica w panstwie unijnym po prostu idzcie do A&E czy ER I was przyjma. Miejscie tylko pod reka swoj NI. Skrecilem nadgarstek pare lat temu na wakacjach w Hiszpanii I nie bylo problemu. Pogotowie, papierkowa robota ktora jest potem odsylana do twojego GP w Anglii. Czasami trzeba doplacic ale to tylko jak sa rzeczy wymagajace natychmiastowej operacji. Inczej cie przetransportuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wyjazd za granicę najlepszy jest moim zdaniem PZU Wojażer. To ubezpieczenie, które ochroni Cię od podstawowych zdarzeń, jakie mogą się przydarzyć podczas wyjazdu za granicę. Jeśli jednak zakres nie będzie Ci wystarczał, możesz rozszerzyć to ubezpieczenie o dodatkowe zdarzenia np. Pakiet Sport, dzięki któremu zapewnimy Ci m. in. poszukiwanie i akcję ratowniczą w górach, naprawę sprzętu sportowego itp. Ubezpieczenie możesz kupić przez internet lub telefon, więc bliski termin Twojego wyjazdu nie jest przeszkodą. Umowę dostaniesz od razu na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie PZU!! Nie zapomnij karty EKUZ z Narodowego Funduszu Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1001
Dlaczego nie PZU? Ja skorzystałem z oferty Wojażer i zapłaciłem niecałe 100zł za podstawowe ubezpieczenie, które obejmowało wszystko to, od czego potrzebowałem się ubezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinaF
My wykupiliśmy ubezpieczenie dosłownie w ostatniej chwili przez stronę Rankomat. To porównywarka na której można wybrać najbardziej pasujące do potrzeb ubezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneeta

Porównywarka będzie najlepszym rozwiązaniem, można znaleźć najlepsze ubezpieczenie i zaoszczędzić przy okazji. Spróbuj na Cuk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×