Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

15 miesięczne dziecko nie chce jeść! Pomocy!

Polecane posty

Gość gość

Wymiękam już. 3 tygodnie temu córka była u babci. Wróciła przeziębiona więc poszliśmy do lekarza, wszystko ok, jeszcze zrobilismy badania krwi, wyniki też ok. Od tamtego czasu straciła apetyt. Z początku myślałam, że to od bólu gardła, potem, że po przeziębieniu. Je suche bułki, chrupki, cistka, frytki i obiady o intensywnym smaku typu spagetti. Kanapki, owoce, jogurty, kaszki, delikatne dania typu rosół, jarzynowa odpadają. Reaguje krzykiem, odwracaniem sie i odpychaniem. Czyli praktycznie je tylko obiady i to nie cale. Musu owocowego zje dwie łyżki i krzyk. Przykładowo wczoraj zjadła po dwie łyżki z każdego posiłku. Nie wiem co jest grane. Córka uczy sie chodzić. Slyszalam o tzw. Głodówce podczas skoku rozwojowego i braku zainteresowania jedzeniem. Jednak 3 tygodnie to troche dużo. Córka zjadła całe duże monte, ale nie chce ją tak żywić, frytki daje po całodniowej głodówce kiedy nic innego nie chce. Nie mam pojęcia już co robić, pytałam w aptece, farmaceutka stwierdziła, że jest wszystko w porządku i mam sie nie martwić, bo córka wygląda dobrze (Pytałam o coś na apetyt). Córka schudła co wyraźnie widzę. Nie wiem już co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko Ci nie umrze z głodu. Niech je póki co ile chce. Prawdopodobnie wróci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od jedzenia wszystkiego przeszło przez do niejedzenia prawie wszystkiego a teraz je niźle ale szału nie ma, ma 3i pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko mam podobny problem z 15- miesięcznym synem, z małego odkurzacza nagle stał się niejadkiem, nie chorował, nie mu nie było ani nie jest, czytalam ze w tym wieku dzieci tracą zainteresowanie jedzeniem na rzecz samodzielnego odkrywania świata i chyba to prawda. Mi również nie podoba się obecnie dieta syna, na szczęście je sporo owoców i tym rekompensujemy np. Niezjedzony obiad, chyba trzeba to przeczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dawaj ciastek, choćby i 3 dni nie jadł. Nic nie wciskaj, bo jeszcze to pogłębisz. Weź na przeczekanie. I nie opowiadaj o tym braku apetytu przy dziecku, nie tragizuj przy nim, nie rób afery, bo ono wszystko rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×