Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przyłapałam męża jak wkładał sobie palce w tyłek.

Polecane posty

Gość gość
autorka to pewnie z tych co ja wszystko przeraza w seksie oprocz wersji pod koldra przy zgaszonym swietle po bozemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to co, on gówna szukał w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
standard...kobita popyla z mopem, żeby utrzymać porządek, a facet zabawia się swoim anusem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pieprze, ale zezwierzęcenie, to nawet zwierzęta gównem się nie bawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psy jedza gowno ludzie maja takie zboczenia ze sa tacy co lubia srac na siebie maz autorki pewnie tylko bawil sie prostata autorka tez jakas nienormalna , mi by do glowy nie przyszlo podgladac meza w lazience , no ale ja tez nie mam szansy na podgladanie bo mam nowoczesne drzwi do lazienki i dobry system wentylacyjny a nie dzrwi z wywietrznikiem rodem z PRLu z kratka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko dewoto jedna zamiast sie dziwic zaproponuj mu wymasowanie prostaty i loda , zobaczysz jak bedzie spiewal i tryskal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
buehehheeh je/bane przyglupy mysla ze to normalne, niedlugo zaczna gowno wp*****lac swiniaki :D przeje/bane dowiedziec sie ze maz jest gejem BUEHEHEHEEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem kobieta i lubie od czasu do czasu seks analny , czy tez jestem gejem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyon

Nie rozumiem skali problemu . wprawdzie wpis jest z 2016r. ale odpowiem coś autorce i zdegustowanym paniom.

Facet ma tam bardzo silny punkt erogenny. Wy macie łechtaczkę i lubicie być tam pieszczone lub same to robicie. Długo z żoną się docieraliśmy ale jak odkryliśmy co nas kręci to oboje odlatujemy. Ciemnogród od razu nazywa to pedalstwem .... żyjcie dalej w tym przekonaniu lub same postymulujcie swoich mężów w tyłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kk jej

Leje jak czytam wasze komentarze 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usługi
Dnia 21.08.2016 o 14:20, Gość gość napisał:

jestem kobieta i lubie od czasu do czasu seks analny , czy tez jestem gejem??

Poszukam się zaraz ze śmiechu 😆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Usługi

Posikam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
55 minut temu, Gość szyon napisał:

Nie rozumiem skali problemu . wprawdzie wpis jest z 2016r. ale odpowiem coś autorce i zdegustowanym paniom.

Facet ma tam bardzo silny punkt erogenny. Wy macie łechtaczkę i lubicie być tam pieszczone lub same to robicie. Długo z żoną się docieraliśmy ale jak odkryliśmy co nas kręci to oboje odlatujemy. Ciemnogród od razu nazywa to pedalstwem .... żyjcie dalej w tym przekonaniu lub same postymulujcie swoich mężów w tyłek.

Chyba ty masz tam punkt erotogenny, bo ja nie mam, a skoro ty masz, to znaczy że masz skłonności pedalskie. Nie rozumiem jak kogoś może kręcić wsadzanie coś sobie w dupę. Ja też sobie czasem wsadzę palec, ale tylko po to żeby się podrapać jak coś swędzi. Ale żeby od razu od tego mieć orgazm? To tylko pedały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Każdy facet ma prostate tylko niektórzy sa wrażliwsi. Trudno żeby facet był pedałem jak go kobiety krecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciu
1 godzinę temu, Gość Usługi napisał:

Poszukam się zaraz ze śmiechu 😆

A szukaj, byle by nie palcem w d...chociaz?..moze?..lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×