Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do rzeczy

Starsza i młodszy

Polecane posty

Gość Jenotkowa25
Ja 26, on 21 lat. Nie wiem, myślę, obserwuję, obawiam się, on nie, w ogóle, zero strachu, lęku, dystansu... Co najlepsze, ze obydwoje czujemy się ze sobą genialnie, jak równolatkowie. Nigdy w życiu bym nie pomyślała, że będę miała młodszego chłopaka!!! Zawsze interesowali mnie starsi i to sporo... 5 lat różnicy, a wiele wspólnego, dużo u nas inteligentnych rozmów, wsparcia, tolerancji, zrozumienia, wygłupów, wspólnych pasji, wypadów, wyjazdów, wizji, marzeń, myśli, pomysłów na życie. Zyjemy mając to samo poczucie humoru, ten sam styl bycia i życia, zdanie o wielu rzeczach, wspólna wiara, poglądy polityczne, te same kubki smakowe... A mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Nie wiem, jesteśmy niemal tacy sami, a jest świetnie. Wszystko współgra i chcemy by tak było jak najdłużej...na zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Perunov_vojnik - a co cię obchodzi "społeczeństwo"? czy nie jesteś w tym wszystkim TY najważniejszy. zawsze patrz tylko na interes własny w takich kwestiach, a nie na "społeczeństwo", któremu przecież nie zawsze udaje się w "przepisowym związku" (t.j. starszy mężczyzna, młodsza kobieta). mówię ci to bo sam jestem z kobietą o 9 lat starszą już od 12 lat i jesteśmy ze sobą nie na przekór "społeczeństwu" (chociaż to w pewnym stopniu też), ale przede wszystkim dlatego, że dobrze nam razem jak nigdy wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość901010
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perunov_vojnik
Może i masz rację,ale społeczeństwo też jest irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektorzy wola starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobaja mi sie mlodsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nie obchodzi co ludzie gadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
starsze kobiety po prostu boją się, że się zakochają, a młodszego zawsze będzie ciągnęło do młodszej i w końcu zostaną same . Wiadomo, związki się rozpadają, bez względu na różnicę wieku partnerów, tak więc jest duże prawdopodobieństwo, że się zostanie na lodzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×