Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Świadkowie jehowy to sekta gorsza od islamskich fanatyków

Polecane posty

Gość gość
Gorszy od jehowego jest ortodoksyjny katol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrząc na poziom wiedzy katolików na temat biblii to rozumiem czemu ich władza religijna nazywaja parafianami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol Okrasek
Pomimo przemocy w rodzinie ze strony męża straciłam prace chociaz przełożeni o tym wiedzieli i napewno nie znajdę nowej, chyba sie o to postarają. Chodzą za mna jakieś męty przeważnie stare baby i dziady z siatkami, gadają jak nacpani, ubrani w łachy, przepoceni i brudni. Gdy ide do Sądu to przechodzą koło mnie i mówią słuchaj, wyzywają, to jest zastraszanie. Oczywiscie śledzenie to podstawa, patrzenie gdzie, z kim, po co, podsłuchiwanie, utrudnianie życia. Mówią ze nigdy nie będę mieć spokoju. A jak coś to nienormalna. Na policji gdy policjant klął od k**w nikt mu uwagi nie zwrócił. Do tej pory pracuje Rafał Drąg w Wieliczce, jeżeli sie tak nazywa. W Sądzie oczywiscie nie mogłam udowodnić winy męża ktory sie znęcał. Często jakieś psychole łażą za mna i gadają od rzeczy. Stosują odpowiedni kolor ubrań. Raz taki idiota ubrał sie na czarno i gadał głośno to dla mnie to dla mnie...Często kolorki przyciągające uwagę czerwony, różowy. Im bardziej p******y tym jaskrawszy kolor. Głośne rozmowy, sztuczny tłok to najczęściej. No gapienie sie, przy tym są to najczęściej osobnicy obleśni, niskie kurduple staruchy najczęściej, chcący pokazać swoją wyższość, ale najczęściej to idioci. Nie wiem co to za sekta, ale przyp*****laja sie do matek, najczęściej je wykorzystują, nie chodzi tu o seks ale o wykorzystywanie w kazdy inny sposób. Zastraszanie, klniecie, wyzywanie, osłabianie poczucia wartości obiektu itd Oczywiscie znajdzie sie zainteresowany taka mamuśka, ale na końcu jej powie ze jest za stara lub wybierają do tego pedała oblecha, idiotę. Oczywiscie ów osobnik ktory chciał mi podać rękę prosił zebym sie otworzyła co niniejszym robię. Oczywiscie jestem zastraszana ze w Kobierzynie skończę, nie będę miała gdzie mieszkać, koło domu pies u sąsiada ujada non stop, w nocy zakłócanie ciszy nocnej, policja oczywiscie ci nie pomoże. Oczywiscie wycie karetki obowiazkowe kolo domu pare razy na dzien nagrane i puszczane, rzadko prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni nie tylko laza po domach ale laza za ludzmi najczesciej za matkami z klopotami. Wyzywaja utrudniaja zycie na kazdym kroku. Mowia co ma dana osoba robic gdy jestes w miejscu publicznym to niby przechodza kolo ciebie i gadaja co masz robic. Trzeba by ich wyzamykac w pierdlu to by by nie robili prania mozgu matkom, majczesciej. Mowia same klamstwa absolutnie im nie wierzyc nie sluchac szczuc psami i wzywac Policje. Niestety tez sekty przenikaja do wszystkich urzedow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy juz Sekta zrobi z ciebie wariata, zwolni cie dyscyplinarnie z pracy, to jedyna rzecza dla ciebie bedzie czekanie az znowu cie dadza do szpitala psychiatrycznego i zaden z psychiatrow nie odwola opinii psychiatrycznej chociaz jestes zdrowy. Reka reke myje, mafia psychiatrow. Niszcza czlowieka, jego zycie. Sekty sa ukierunkowane na niszczenie ludzi, to ich cel. I maja w swoich szeregach ludzi ze wszystkich galezi zycia i zawodow. Totalnie SYF i wszystko w swietle prawa.Nazwy nie znam tego s****wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TO MOZE BYC PRAWDA islamiscy dzihadysci to zazwyczaj podatni na manipulacje chlopki - roztropki natomiast zarowno SWIADKOWIE JEHOWY jak i inne sekty dosc powszechnie i - o zgrozo - bezkarnie uzywaja skopolaminy, roztworu wodnego soli sodowej, amythalu sodu, evipanu, pentothalu sodium i wielu innych do przestepstw /GLOWNIE manipulacji STANEM SWIADOMOSCI /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świadkowie Jehowy to bardzo niebezpieczny grunt pod nogami. Pod ta religia ukrywają się najwięksi przestępcy, mordercy, pedofile, STASI. Są okrutni dla tych co zaczną do nich chodzić i nie przystapia, dla tych co odchodzą i dla tych co do nich należą. Jeden na drugiego wszystko donosi. Boją się nawet u siebie w domu cokolwiek powiedzieć. Kobieta jest niczym. To tylko tak wygląda że bardzo szanują żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SEKTA ? Może wyprano mi częściowo mózg ? W Biblii pisze ,, wejdą POMIEDZY WAS ciemieskie wilki -( STARSI -GURU ) i będą się nieczule obchodzić z trzodą" ,, Będą was prześladować, wydawać na śmierć...". Zdecyduj czy przystąpić do nich i robić pokornie co ci karzą: prześladować nawet rodzinę i mówić źle o bliskich, donosić, łamać prawo a w razie udowodnienia ci winy odsiadywać pokornie wyrok. Nie możesz powiedzieć, że cię do tego zmuszono./Psychiatryk lub śmierć/. Mi się udało bo pojechałam 200km od miejsca zamieszkania do psychiatry, lekarz stwierdził i dał mi na piśmie ,że jestem zdrowa i nie wymagam leczenia. Za drugim razem podano mi w jedzeniu peroxid. Wywołałam wymioty, napiłam się ok. 1,5 l. i znów zwymiotoałam. Za trzecim razem podano mi w szpitalu pozniej u lekarza pielęgniarki zastrzyk w nerwy. Miesiąc nie mogłam chodzić. To stosują też na świadkach. To Okrutna potężna prześladowcza mafia wykorzystujaca prawdy Boże by pociągnąć do siebie następne ofiary pod którą ukrywają się mordercy, pedofile, kryminaliści którym chodzi o władzę na świecie. Przestałam do nich chodzić. Myślałam że dadzą mi spokój - NIE ONI - to psychopaci. Szczególnie ci ze 144 000. Jak zaczynasz przychodzić na zebrania już stosują na tobie stalking. Już przy wejściu czatują na ciebie by wymusić na tobie witanie się z nimi i by zdobyć podstawowe informacje by cię zidentyfikować: są bardzo mili, pomocni, życzliwi wspułczujacy w celu zdobycia Twojego zaufania: otwierasz się, zwierzasz, opowiadasz o sobie, rodzinie, co nie lubisz, co cię denerwuje. To później wykorzystują by Cię prześladować. Stosują to nie tylko na tych co odchodzą, też na Świadkach. Nie zbierają pieniędzy, jest ukryta skrzynka ale też ukryte wymuszanie przelewów raz w miesiącu no i zapisywanie majątkòw. Ich nie interesują drobne pieniążki jak 5zł. Na początku zachowywałam się jak niepoczytalna opowiadając o tym rodzinie i znajomym i starałam się ich przekonać na ich stronę. Cztery lata do nich chodziłam i jak obudziła się we mnie moja asertywność i zaczęłam robić jak ja chcę np. siadać z tyłu i obserwować. Nie witać się mówiąc tylko dzień dobry, pokazali mi gdzie moje miejsce. Do prześladowań głównie posługują się osobami celowo nieochrzczonymi dziećmi z rodzin Świadków Jehowy. Jest to jedno dorosłe dziecko z danej rodziny- niby nieposłuszne, odstępca lub takie co nie jest jeszcze ,,gotowe" . Są to podwójne ofiary, wykorzystywane do łamania prawa by w razie udowodnienia winy nie powiedziano ze zrobił to Świadek Jehowy. Na mnie stosowali i stosują nadal Stalking: Jeżdżenie chodzenie za mną, obserwowanie przez szparę z za firanki, przeszukiwanie śmieci, niszczenie auta, mobing (też na studium). Biją dzieci- nie rób tego by nie wykorzystali tego przeciwko tobie szczególnie za granicami kraju- współpracują z Jugendamt i odbierają dobrym rodzicom dzieci na handel do adopcji, pedofili, testowanie na dzieciach lekarstw. Nie opowiadaj o sobie w pracy nikomu. Mają wszędzie swoich na całym świecie. Jeszcze dodam do tego by mnie nie pociagneli do odpowiedzialności, że to co napisałam to podejrzenie. Ja ich lekceważe i to mi pomaga. Powiem, że się nimi nie przejmuje biorę dzień takim jaki jest i powiem brzydko, że mi wiszą i powiewają. Nawet zamierzam wystąpić do prokuratury. Życzę dużo siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to skończył sie temat świadków a zaczął jakiś psychiatryczny . Ja studiowałem Biblie ze świadkami 6 lat . Niektóre rzeczy sa prawdziwe ale większość jest wyssane z palca . Jeśli świadkowie manipulują to tylko psychologicznie . Nie przyjęli mnie do chrztu ponieważ za dużo miałem pytań i w wielu kwestiach sie z nimi nie zgadzałem np. Sprawa lichwy . Nie podobało mi sie teź źe są takimi betonami . Brak spontaniczności np. Głoszenie od godziny X do godziny Y ulica Z od numeru 4 do 16 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sekta ? Tak ! Gorsza od Islamistów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sekta i do tego namolna z tym ciągłym chodzeniem po domach i zaczepianiem na ulicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ty brzmisz jakbyś miała jakieś problemy z głową. Jakieś urojenia prześladowcze. Jehowi napewno manipulują tekstem Biblii. Przesuwają przecinku, zamieniają słowa, wszystko by dopasować treść do ich teorii. Nawet wydali swoją wersję Biblii niby ich tłumaczenie. Co do ich chodzenia po domach powiem szczerze, że ja ich od lat nie widziałam. Kiedyś faktycznie łazili teraz jakoś poznikali. I co to za problem zamknąć od razu drzwi lub im w ogóle nie otworzyć? Moja mama im nigdy nie otwierała. Jak widziała przez wizjer dwie stare baby z książeczką to nawet nie fatygowała się im powiedzieć by sobie odeszli. A zawsze się śmiałyśmy jak otwierała im przygłucha sąsiadka :D Po kilku minutach prób porozumienia same rezygnowały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Putin zdelegalizowal JW w 2016. Dlaczego Polacy nigdy nie wiedza co sie dzieje na swiecie? Macie jehowe klamliwe media, ktore filtruja wiadomosci ze swiata i nie dopuszczaja Was do informacji by latwiej byla Wami kierowac. Obudzcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Macie jehowe klamliwe media" Jehowe, żydowskie, niemieckie, masońskie wy się zdecydujcie kto czym manipuluje, bo narazie to same teorie spiskowe :D a co lepsze w naszych mediach i tam jest więcej informacji niż w tych zagranicznych. Jeszcze w tych żydów próbujących rządzi światem to da się uwierzyć, ale w tych jehowyh...:D Owszem w głowie potrafią namieszać, ale robić z nich niebezpieczną mafie mającą swoje macki wszędzie, to już lekka paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postrasz ich, ze jestes muzulmaninem i trzymaj w reku noz. Krzycz allah ahkbar Od razu uciekna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z ekranu
Moj sasiad jechowiec pomogl mi za pewien bonus osiagnac pewne kozysci. Potem dla rownowagi oszukal mnie z inna nawiedzona jechowka. Bilans spoko. Wszyscy jechowi jakich spotkalem byli spokojni i wywazeni. Tylko on to arogant. Jego znam najlepiej... moze to dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi szkoda jechowych. Stoja zima przy klatce i mysla ze ktos ich wpusci. Naiwniacy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiedz
Dnia 20.08.2016 o 14:06, Gość gość napisał:

A jak pozbyć sie takich uciążliwych Jehówek które mimo grzecznych sugestii dalej raz na miesiąc przychodzą i wciskają tą swoja literaturę i namawiaja na studium biblijne ? Może jestem za mało asertywna bo te kobiety w sumie bardzo grzeczne i miłe ale też namolne a jakoś mi głupio nakrzyczeć czy coś

Powiedz im, ze ostatni raz im juz mowisz zeby tu nie przychodzily!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2016 o 12:56, Gość gość napisał:

Do : gość 2016.08.20 Hahahah prostacka ignorantko, twoja koleżanka nie chciała z Tobą rozmawiać bo się ciebie wstydziła czemu się nie ma co dziwić czytając twój wpis. Jesteś zbyt tępa żeby ogarnąć co ma Ci do powiedzenia więc sobie darowała rozmowę. Ciekawy jestem jaki to biznes Świadkowie mają że w swoim wolnym czasie, za darmo chodzą po waszych domach i za darmo rozdają wam czasopisma i książki. Za darmo geniuszu ekonomii!

 

Edytowano przez Edward9
Biznes to mają krasnale z ciała kierowniczego w Warwick a ci co chodzą po domach to są ich owieczki do dojenia i strzyżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×