Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o tej sytuacji ?

Polecane posty

Gość gość

I o nim? Mam kolegę ale nie wiem czy można na niego liczyć. Ostatnio wysłuchałam jego żali,doradzalam. Kiedy kilka dni później spotkalo mnie coś podobnego, skomentował zdawkowo i dopisał jeszcze ze rozumie i tyle... zero zainteresowania. I tak jest w wiekszosci spraw. Tylko bajeruje, fantazjuje i w ogóle . Z nim nie ma o czym gadać. Na niczym się nie zna, nawet luźnych pogaduch nie umie pociągnąć. Zerwac ta znajomosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zizua
jasne ze skonczyc, gosciu sie zali bo szykuje grunt moze pod sex, ze niby zla zona itp, a twoje sprawy w ogole go nie obchodza, tylko poki zelazo gorace, to je kuje. z facetem w ogole sie nie gada na tematy babskie, faceci gadaja o meskich chamskich sprawach, ze kobietom wiedna uszy. daj se z nim spokoj, gosc na siano w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma zony, miał podobno dziewczyne z która się rozstał niedawno. O jakich tematach mówisz? Z tego co slyszalam pozytywnie sie o mnie wypowiada do innych. Piszemy po kolezensku, spotkaliśmy się 2 razy i nie ma mowy o żadnych bliższych relacjach. Mam mu zwrócić uwage czy po prostu zerwac kontakt bez slowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeszło mi przez myśl, ze moze on wymyśla te problemy żeby jakos zwrocic na siebie uwage, zeby o czyms pogadac bo sam w sobie jest nudny,nie ma zadnej wiedzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co jest w tym linku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Linku lepiej nie otwierać. Kolega jest interesowny, traktuje waszą znajomość jako uźyteczną a jako serdeczną. Ja bym zerwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×