Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majka238742

Jakie kosmetyki kupić dla noworodka?

Polecane posty

Gość gość
Farbę do włosów, błyszczyk lub krem do golenia, dezodorant, płyn do płukania mordy, tusz do rzęs, olej słonecznikowy do ciała (żeby się błyszczało jak psu jajca),no i może rzepakowy,jakby darł mordę po urodzeniu. Mam nadzieję,że pomogłam,służę radą i pomocą, mam już 3 dzieci i planuję kolejne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam serie babydream z rossmanna, maja dobre sklady, uzywam z tej serii kremu na odparzenia, zelu do ciala, pudru, bardzo dobrze sie sprawdzaja u mojej corki, a z balsamow stosujemy nivea w bialej butelce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
babydream albo hipp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojego synka kupiłam żel i balsam do ciała hipp. Jestem zadowolona. Młody ma cztery miesiące i do tej pory stosuję ten żel. Jest wydajny teraz kończę drugą butelkę żelu. Balsam jeszcze mam ten sam. Kosmetyki hipp nie mają parabenow i nie uczulają. Uważam, że kupowanie emoljentow dla noworodka to zły pomysł. Lekkiego porodu życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie w użyciu jest tylko bephanten do pupy i żel hipp do kąpieli, młody ma dwa tygodnie i ma super skórę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam jakiejś preferowanej marki kosmetyków dla dziecka, używałam różnych byleby były oznaczone jako odpowiednie dla noworodka. Teraz wolę mama&baby, bo razem ich używamy, nie wszędzie są ale na eKobieca.pl widziałam na pewno bo tam ostatnio zamawiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seria z Rossmana, do pupy Linomag zielony ma prosty sklad i nie brudzi, do ciala stosuje zamiennie olejek migdalowy i olej kokosowy. Migdalowego sama uzywam na brzuch i do twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam szare mydło w kostce Barwy (dawniej Biały Wielbłąd, teraz 100% natury), czysty bezzapachowy talk Ziołoleku i dalej nie wiem co. Jeszcze szukam reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam też słoik oleju kokosowego KruKam z Biedronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×