Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co myślicie o legalnej leczniczej marihuanie?

Polecane posty

Gość gość

Jesteście za czy przeciw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka lat popalalem, nie uzależniony lecznicza to nie była :) powodowała u mnie lęk, bałem się. prawie 2lata już nie palę i nawet niezamierzam w przyszłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest źle se raz na jakiś czas przypalić :-) Ja tam akurat żadnych stanów lękowych nie mam, ale jak już jestem sflogany to nie mam siły nawet ręką ruszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce powinno być jak w Portugalii gdzie wszelkie narkotyki są legalne i w ciągu 10-ciu lat spadły napady, morderstwa a także używki narkotyków. Marihuana pomaga chorym na uśmiercenie bólu. Jestem za chociaż nigdy nie używałem i nie używam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to chore. Jak może leczyć coś co powoduje uzależnienie i różne halucynacje??? Przeciw !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będziesz miał kogoś ze stwardnieniem w swoim środowisku to zmienisz zdanie. Coś co przynosi ulgę i rozluźnia mięśnie i pomaga w codziennym funkcjonowaniu powinno być dla takich osób dostępne. Lp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecznicza powinna być legalna, olej z Konopki powinien być w aptece nawet bez recepty. Teraz jest o tym głośno i można przeczytać przypadki osób i to w jakim jest stanie. Beatialstwem jest odmawiać ludZiom w takim stanie środka, który jako jedyny przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie myślę o marihuanie, bo w życiu nie miałam do czynienia z żadnymi narkotykami i nie znam się. Ale może warto zaufać lekarzom, skoro twierdzą, że działa leczniczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×