Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 7pasażer

Kobieta

Polecane posty

Gość 7pasażer
To nie jest temat o tych Panach. Pewnie są to fajni faceci że przywołujecie ich tutaj ale ja chyba niekoniecznie chce o tym coś wiedzieć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, że niektórzy mają w sobie coś co przyciąga. Sama mam to samo z osobowością. Ciekawa osobowość bardziej pasuje do poznawania ludzi wirtualnie. To co miała ta kobieta z autobusu i facet ze sklepu, odda tylko real.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7pasażer dziś To nie jest temat o tych Panach. Pewnie są to fajni faceci że przywołujecie ich tutaj ale ja chyba niekoniecznie chce o tym coś wiedzieć. usmiech.gif X Nie wiesz jak to jest? Reklama dźwignią handlu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Tutaj zdecydowanie liczy się osobowość. Moim skromnym zdaniem zainteresować osobowością jest dużo trudniej niż wyglądem. 1012 Same robicie im reklame przypominając co chwila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byłam ja:P i to nie ja:P wtrąciłam te przerabiane do znudzenia nicki w temat. Ktoś ich reklamuje lub autoreklama. Moim zdaniem osobowość też nie do końca można oddać wirtualnie. Literki często nie oddają emocji i mieszają w czystości intencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Co do nicków to chyba ktoś ma uraz do nich i próbuje ich zdyskredytować ale to moje skromne zdanie. Bardziej jest problem z emocjami bo i przez literki można poznać czy ktoś ma poczucie humoru, zainteresowania czy inteligencje. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond stąd
Co sądzisz o intelogencji i poczuciu humoru pieknej brunetki z autobusu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Raczej logiczne że nic nie moge na ten temat powiedzieć. Co to za pytanie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj każdy ma do kogoś uraz, ale każdy też wie, że bogate życie seksualne nicków to mit. Teraz należy się zastanowić co liczy się bardziej. Wygląd, seksapil czy osobowość;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Po 33% z seksapilu, wyglądu i osobowości. Zostaję 1% tylko na co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond stąd
Zrobiłeś ciekawe przejście niby zainspirowany nieznajoma z autobusu by poznac kogoś tutaj. To są totalnie dwa światy. Tutaj nie masz pojecia o warunkach fizycznych a mimo to możesz zostać przez kogoś zaintrygowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blond stąd
Nie zgadzam się z tym, że życie seksualne nickow to mit. Nie mamy pojecia o tym jakie życie prowadzą inne osoby tworzace projekt. Za to mozemy mowic o sobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 % oddałabym na cele charytatywne. Tylko jakie :D bo każdy może sobie je inaczej wytłumaczyć:D Poznawanie kogoś w tym miejscu jest wielce ryzykowne i chyba dziś już nie ma sensu blondyneczko ;) Nie wierzę w bajeczki o super herosach Naju i Koke po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Blond zaintrygowany tajemniczą brunetka nabrałem ochoty na poznanie kogoś. Forum wydaje mi się dobrym miejscem. A że brak czasu na szukanie fajnych znajomości realnie wpadłem tutaj. A życie innych nicków nie interesuje mnie zupełnie. Chyba że życie konkretnego nicka którym ja się zainteresuje . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz być szalenie odważny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Ja nie wiem czy oddałbym 1% na cele charytatywne. Jak brać to 100% . :D Dlaczego to jest złe miejsce na poznanie kogoś? Też nie rozumiem fenomenu konkretnych nicków ale też nie wnikam w tego typu dyskusje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest złe miejsce, bo jak ktoś Ci nie da 100% możesz czuć niedosyt. Natomiast może być tak, że to Ty nie będziesz chciał dać 100% komuś. Jak to w życiu bywa.Niedosyt wynika też z relacji czysto wirtualnych po czasie. Ale i tak uważam, że jesteś szalenie odważny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Trzeba starać się by zdobyć to 100%. Dlaczego odważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 1 % oddałabym na cele charytatywne. Tylko jakie smiech.gif bo każdy może sobie je inaczej wytłumaczyćsmiech.gif Poznawanie kogoś w tym miejscu jest wielce ryzykowne i chyba dziś już nie ma sensu blondyneczko oczko.gif Nie wierzę w bajeczki o super herosach Naju i Koke po prostu. X Jam tam uważam że im nie zależy na tej wątpliwej "sławie" i że to oni podnoszą tematy o sobie. Prawda jest taka że tu tworzyli tylko projekt ya w życiu realnym to mogą być zupełnie inne osoby godne zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwni ludzie, niedopowiedzenia, możliwość, że natniesz się na osobę , z którą już pisałeś, a pisać nie chcesz. I świadomość, że zbliżyłeś się do kogoś, zaufałeś mu, a okazuje się inną osobą. Jeśli chodzi o sławne nicki, nie za bardzo mnie obchodzi zdanie o nich i jacy są w życiu realnym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Ja się natknąć nie mogę tutaj na osobe z którą już pisałem. Zaufania też chyba nie da się zbudować w ciągu kilku dni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grunt to pozytywne podejście. Może trafisz na tak seksowną kobietę jak ta brunetka w autobusie i razem przejdziecie niejedną burzę zmysłów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Nie napalam się na to że znajdę kogokolwiek kto mnie zainteresuje lub kogo ja zainteresuje ale też niczego nie wykluczam bo wykluczyć nie można? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako urodzony optymista nie możesz niczego wykluczać :P Nie Twoja wina, że na rozmówczynie trafiły Ci się blondynka i pesymistka;) Jedno pytanie. Dlaczego "siódmy pasażer"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszła do tego autobusu , uśmiechnięta w zwiewnej sukience , z krótkim rękawem , wchodziła właśnie po schodkach i wtedy ja się obróciłem , patrzyłem na nią ,jak kretyn , z otwartym dziobem te oczy piwne piękne , włosy brązowe ,aż śliniły z daleka ,a te usta karminowe mógłbym całować , obczaiłem wszystko stopy ,to bym lizał , a z każdym przystankiem jej piesi falowały , w końcu mój kolega szarpie za rękaw i mówi ej Ty Włodek obudź się musimy wysiadać hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Nie ważny jest koloer włosów ale podejście do życia już tak. Pesymistke zawsze można spróbować zmienić choćby w realistke bo nad optymistka trzeba dużej popracować. ;) 7 to mój dzień urodzenia a pasażer bo dziś byłem nim . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo optymistki widzą świat przez różowe okulary, pesymistki przez przeciwsłoneczne, a realistki zainwestowały w profesjonalnego optyka?;) Nieraz są to wrodzone cechy charakteru ,ale też życie, porażki i sukcesy, uczą nas bycia tym kim jesteśmy. No i proszę, oczekując skomplikowanej odpowiedzi, dostałam najprostszą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Kobiety w ciemnych okularach bywają bardziej interesujące bo tajemnicze. Człowiek ciekaw co się za nimi kryje za tymi okularami? ;) Bo odpowiedź jest prosta. Po co komplikować? Ogólnie wyznaje zasade że nie warto komplikować prostych sytuacji . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciemne okulary kojarzą mi się z tajnymi agentami, słońcem lub smutkiem. Ze skrajności w skrajność:) Ponieważ jestem kobietą lubię komplikować proste sytuacje. Widzisz mogliśmy wziąć jednak numery od kobiety z autobusu i faceta ze sklepu. Teraz byśmy pisali smsy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7pasażer
Rozumiem że nie mogę konkurować z facetem ze sklepu ale chociaż mogłabyś udawać że jestem interesujący . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×