Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiciulka35

Marzę, aby zostać seksualną niewolnicą

Polecane posty

Gość kiciulka35

Witam, Odkąd zaczęłam dojrzewać poczułam, że podnieca mnie BDSM. Niestety zawsze trafiała na partnerów, którzy nie podzielali moich zainteresowań. Przez kilka lat moje masochistyczne zapędy nie miały ujścia. Po rozwodzie poznałam faceta, którego kręci to co mnie, ale nie nadawał się do stałego związku. Często wspominam to co mi robił i chciałbym móc to z kim jeszcze powtórzyć. Podobało mi się kiedy wydawał mi rozkazy -bardzo mnie to kręci. Kazał mi rozebrać się do naga i stanąć w drzwiach pokoju. Na ręce założył mi skórzane kajdany i przewlekł przez nie sznurek. Przywiązał mnie do drążka do podciągania, który miałam nad głową. Na nogi również założył mi kajdany i przymocował do nich pręt, abym nie mogła złączyć nóg. Na przemian zadawał mi ból i przyjemność. Lał mnie pejczem i szpicrutą, a potem masował łechtaczkę wibrującą kulą. W międzyczasie poił mnie piwem a nie mogłam pójść do łazienki. Podobało mi się takie całkowite zdominowanie i lekkie tortury. Po jakimś czasie odwiązał mnie od drążka i położył na łóżku. Związał mi ręce i nogi sznurem i ostro zerżnął aż się posikałam. To była mocna zabawa, po której czułam wręcz błogostan. Marzę, aby mieć partnera, który lubi dominować nad kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciapatego sobie poszukaj :P Albo wyjedź do Syrii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdziesz ich całe mrowie, tylko nie może być to zwykły burak bo cię okaleczy tylko ktoś z dużą wrażliwością i wyczuciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tego pragnę, albo jak mnie facet ciągnie za wlosy, i taki ostry lodzik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiciulka oczywiscie jest facetem lat 55, z wielka ciaza piwna i siwymi , dlugimi wlosami lonowymi. Siedzi i ślini sie przed kompem. Piszcie dziec****iszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciulka35
Podstawa to zaufanie do partnera i określenie granic do jakich jestem w stanie się posunąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 772ona
Ja bez soczystych klapsów w pośladki nie mogę dojść. Lubię też jak jestem na jeźdźca gdy wymierza mi klapsy w biust. Kiedyś namówiłam go by dał mi w twarz, niesamowite przeżycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świętą prawda , ja akurat jestem męska suka i wiem o czym piszesz kiciulka, uwielbiam gdy moja Pani Domina mnie posówa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ufasz partnerowi to faktycznie takie zabawy mogą być nieziemskie :P sama zawsze marzyłam to czymś takim tylko nie za bardzo wiem jak powiedzieć o tym mężowi. Myślicie, że kupno http://freetaboos.pl/obroza-skorzana-czarna-p-1835.html da mu do zrozumienia o co chodzi? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×