Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Maria MM

Energylandia

Polecane posty

Gość Maria MM

Drogie Mamy, czy mogłybyście polecić jakiś nocleg dla rodziny 2+3 blisko Energylandi w Zatorze?? Może któraś z Was była z dzieciaczkami i może coś polecić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy Zatorlandzie jest takie mini osiedle campingowe, z domkami do wynajęcia, chyba w przyzwoitych cenach. Ja mieszkam blisko i dojeżdżałam, ale znajomi byli i chwalili. Jak już się wybieracie na dwa dni, i to z dzieciakami, to polecam od razu Zatorland obejrzeć. W Energylandii jednak dzieci poniżej 120 cm z wielu atrakcji nie mogą skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedaleko to poszukaj hotel karpik w zatorze. Jak dla mnie jest ok. Niektóre atrakcje sa od 120 cm ale ja byłam przerażona i darlam sie jak dziecko. Dla mnie bylo strasznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam trzy tyg temu i mam mieszane uczucia. Niby fajnie, ale kolejki to jest masakra. byliśmy w poniedziałek więc było "mało" ludzi, w kolejkach spędzaliśmy średnio pół godziny, w jednej nawet godzinę!!!! Krótsze są do atrakcji dla maluszków a i tak staliśmy średnio 20 minut. Może się odechcieć! Super atrakcją jest park wodny, moja trojka była zachwycona. Nocleg mieliśmy w Krakowie, bo byliśmy w tamtych rejonach tydzień, zwiedzaliśmy i na koniec pojechaliśmy do energylandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli masz nieograniczone środki finansowe na wynajem to z czystym sercem polecam dom \BatekHome w samym Zatorze. Jak dla mnie drogo, 1000zł za weekend ale bylam z rodziną brata i było ok, samej nie było by mnie stać. Ala dom wart ceny, wyposażenie z górnej półki, czysto, piękny dom i plac zabaw na zwenątrz, bardzo zadbany ogród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaMM
Dzięki za zainteresowanie tematem i wszystkie odp. I chyba przełożymy wypad na nast rok :( ciężko z wynajmem tak na ostatnią chwile, obdzwoniłam chyba wszystko i zajęte. Tylko jak dzieciom to wytłumaczyć??? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zawsze jak jeździmy z dziećmi do Energylandii to zatrzymujemy się w hotelu Radocza Park który znajduje się w Radoczy pomiędzy Wadowicami a Zatorem i gdzie miło spędzamy czas. To co lubię tam najbardziej to przede wszystkim SPA gdzie mają takie zabiegi i obsługę że aż nie chce się stamtąd wychodzić ;-). Wiadomo że rodzice też muszą mieć coś z takiego wyjazdu dlatego przed szaleństwami w parku rozrywki staramy się znaleźć chwilę tylko dla siebie. A sama Energylandia może spokojnie konkurować z europejskimi parkami rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie o parku wodnym oblężenie ogromne dzieci z zielonym katarem i tak zarazaja innych moja córka ma właśnie 38 stopni po wycieczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Western Camp, dobre miejsce żeby sobie przenocować przy okazji wyjazdu do Energylandii. Myśmy spali w domku i było komfortowo. Klimatyzacja, własna łazienka, wygodne łóżka – nie mam uwag. Miła obsługa na miejscu, nie było rzeczy której nie byliby w stanie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Western Camp, dobre miejsce żeby sobie przenocować przy okazji wyjazdu do Energylandii. Myśmy spali w domku i było komfortowo. Klimatyzacja, własna łazienka, wygodne łóżka – nie mam uwag. Miła obsługa na miejscu, nie było rzeczy której nie byliby w stanie załatwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu są zapewnione wszysktie kwestie bezpieczeństwa tak wiec nie musicie się o nic martwić. Do poszczególnych atrakcji trzeba mieć odpowiedni wzrost i na pewno przed wpuszczeniem sprawdzą czy dana atrakcja jest dla malucha czy nie....

Poza tym jest tam cały dział specjalnie przystosowany dla dzieci.

Polecam zajrzeć sobie jeszcze na stronę: https://zabawatrampolina.weebly.com/blog/dlaczego-warto-wyslac-dziecko-na-zajecia-dodatkowe

Jest tutaj opisane do jakiej sali zabaw warto jest wybrać się z maluchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
Dnia 22.08.2016 o 17:15, Gość Maria MM napisał:

Drogie Mamy, czy mogłybyście polecić jakiś nocleg dla rodziny 2+3 blisko Energylandi w Zatorze?? Może któraś z Was była z dzieciaczkami i może coś polecić? Pozdrawiam

Na gruponie są fajne oferty. Zniżki do parku i hotele tez 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwielbiam Energylandię. Jeździmy z dziećmi raz na rok - odliczają dni do tego momentu. Byliśmy w różnych okresach. Najlepiej jest poza rokiem szkolnym - luźniej, natomiast ma to też wady, bo z pogodą bywa różnie. Kwestia taka, co jest dla was kluczowe - aquapark czy inne atrakcje. Ale ogólnie - jedna z fajniejszych miejscówek w Polsce. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci były raz w energylandii i powiedzieli że nie chcą więcej tam jechać, dlatego że wymiotowały bo jest tyle zakrętów i nie da się w ciągu dnia obejść wszystkich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×