Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tris96

Jak schudnąć?

Polecane posty

Gość gość
Samą dietą, z utrzymaniem której i tak masz problem, nic nie zdziałasz. Polecam zacząć żyć aktywnie. Basen, rowerek, spacery czy siłownia. Nawet odrobina ruchu na początek może przynieść nieoczekiwane efekty. Rzuć okiem http://erytrocysteina.pl/ a się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Foreverslim naprawdę wybrałam ze względu na opinie użytkowników.Były i pozytywne i negatywne.Szalę przechylił skład tych tabletek.Jest w 100% naturalny.Rzeczywistość jest taka żę w końcu pomału udało mi sie zrzucić nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie do zakupu Foreverslimu przekonały te wszystkie pozytywne opinie.Przecież tyle osób nie może się mylić.I całe szczęście nie zawiodłam się na niem.Gorąco polecam warto go kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo się staram żeby schudnąc i po zastosowaniu Foreverslimu widzę efekty .A z każdym kilogramem mniej staram się jeszcze bardziej.Mam nadzieję żę z sukcesem skończę swoje odchudzanie.Ale przede mną jeszcze długa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odbierz kod PaySafeCard www.psc.wygrane24.pl/l/3/kodpay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietetyk VITAGENUM
Krótkotrwałe diety i wyrywkowe działania nie przynoszą spodziewanych efektów. W odchudzaniu bardzo pomaga opracowanie kompleksowego planu. Dzięki temu nie narażamy się na wahania masy ciała i nie pozbawiamy organizmu niezbędnych składników. Dlatego warto przygotować przemyślaną strategię, która pozwoli zrzucić kilogramy, a jednocześnie zrobić to w zdrowy sposób. Nieocenionym wsparciem są badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Wszystkim, którzy chcą uzyskać odpowiedzi na podobne pytania, zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Z kolei osoby, które chcą zadbać o swoje samopoczucie i zdrowie, zachęcam do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie: czy lepiej sprawdzasz się w sportach siłowych czy wytrzymałościowych, w jakich dyscyplinach masz największe szanse odnieść sukces, które produkty są najlepszym źródłem witamin, czy też jak skutecznie łagodzić problemy związane z cerą i zdrowym wyglądem skóry. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną. Dietetyk VITAGENUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXXgosiuniaXXX
ja niedawno zakończyłam 3 miesięczne odchudzanie na adipexie i schudłam 27 kg.... jestem mega zadowolona! i mineły już ponad 2 miesiące a ja nie mam żadnego efektu jojo... kupowałam adipex na www.doping-online.com teraz po zakończonej kuracji mogę ich z ręką na sercu polecic bo jestem na 200% pewna że wysyłaja prawdziwy adipex :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to miałam duże problemy przez candidie, brałam różne preparaty na to, ale za nic nie mogłam się pozbyć...Pytałam znajomych i w sumie przez przypadek trafiłam na ofertę gabinetu Vitanea. W końcu ktoś był w stanie pomóc – naturalne metody, bez żadnej farmakologii i tabletek. Polecam usuwają dużo więcej takich grzybów, bakterii czy wirusów. Gabinet jest na Podłęskiej (tutaj dokładny adres - www.vitanea.eu ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina456
Mi udało się schudnąć 10 kg :D nie było łatwo ale w końcu się udało :D zastosowałam dietę Sandruni. Teraz jem sporo warzyw, kasze, ryż. Zamiast słodyczy sięgam po owoce. Codziennie staram się ruszać i efekty widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina456
Mi udało się schudnąć 10 kg :D nie było łatwo ale w końcu się udało :D zastosowałam dietę Sandruni. Teraz jem sporo warzyw, kasze, ryż. Zamiast słodyczy sięgam po owoce. Codziennie staram się ruszać i efekty widoczne :) https://dietasandruni.wordpress.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dieta oparta jest na tej stronie: https://dieta-personalna.pl/e01a274b W ciągu miesiąca schudłem 10 kilo ! :) Pracuje na niej sztab bardzo dobrych fachowców. Nie musisz rezygnować ze swoich ulubionych dań, nawet nie potrzebna jest siłownia :) Wejdź i sprawdź sam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg. mnie fajnie by było zacząć uprawiać jakiś sport bo to na pewno pomoże Ci zrzucić zbędne kilogramy, albo chodzić na fitness/siłownię. Jak chcesz coś fajnego to spróbuj aqua fitnessu w http://new.fitswim.pl na pewno Ci się spodoba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że przydałaby się jakaś dieta i zacząc się ruszać, ja np. chodzę na aqua fitness do http://new.fitswim.pl i bardzo dobrze się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też chce schudnąć dlatego wygrzebałam z szafy ciuchy z rough radical i zaczęłam biegać!Planuje też chodzić na aerobik!Mam nadziej, że uda mi się zrzucić parę kg!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim dieta, tylko rozsądna i oczywiście ruch. A teraz jest mnóstwo aktywności do wyboru :) jeśli chodzi o dietę to stawiam na to co naturalne. Jak najwięcej produktów znanego pochodzenia. Czasem można wyszukać osoby, które sprzedają towary z pierwszej ręki. Całkowicie też zrezygnowałam z cukru. Teraz w kuchni tylko miód. Dostępne są różne rodzaje także mozna wywierać Sprawdzona pasieka, zaopatruję się tam od dłuższego czasu. Wrzucam linka! :) https://www.olx.pl/oferta/miod-2018-ok-1-2kg-szczecin-stargard-dowoz-gratis-CID757-IDusYEH.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelaM
Ja ćwiczyłam i wcale nie schudłam, ale kupiłam sobie preparat z jagodami Acai i jestem mega zadowolona - https://www.chcemyschudnac.pl/acai-berry-900/. Spadek wagi to ok. 2 kg na miesiąc, więc całkiem dobrze, a przyjmuję go dopiero 3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czukka

Zbilansowana dieta, na minusie zapotrzebowania kalorycznego. ja szczerze mówiąc taką dietę stosowałam, sama sobie wyliczałam ...ale czasem sobie też pozwalałam na pyszne soki i koktajle Nuja - w szczególności jak z nienacka mnei głód dopadał. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Racjonalne żywienie i dieta to moim zdaniem podstawa. Trzeba uważać co się je i ćwiczyć najlepiej. Ja sobie zamówiłam catering dietetyczny Warszawski Dzień i jestem mega zadowolona, bo przynajmniej nie podjadam pomiędzy posiłkami i chudnę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Swoją nową figurę zawdzięczam diecie lightdiet i ciężkiemu wysiłkowi na siłowni, opłacało się. Już nie chce wrócić do poprzedniej wagi i problemów zdrowotnych 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie musisz tak naprawdę z tego rezygnować. Ważne aby znaleźć balans. Zjesz coś to idź później poćwiczyć. Poruszać się. Tak, tak dieta niby jest najważniejsza. Jesteś tym co jesz. Jednak postaraj się trochę ograniczyć fast foody, słodzone napoje itd. za to dużo się ruszaj. Basen! Jest dla mnie na pierwszym miejscu. Działa całe ciało. Jakieś cardio, spacery, jogging...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×