Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość wkurzona

durne tlusciochy na plazy

Polecane posty

Gość gość
Ja tez uwazam ze ślązacy sa mega halasliwi no i grubi. To slychac na plazy jak dra ryje i te dzieci takie tluste:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chłop śląski w doopie szeroki w barach wąski he he :D daj spokój baba zazdrośnica, że wy wyglądacie zdrowo i tyle i chciała dać wyższość swojej naturze. A propos. Wiadomo, że z tą tarczycą bez przesady ale nie róbcie tego samego i nie obśmiewajcie grubych. Uwierzcie mi mam koleżankę, która dużo nie je a jest gruba odkąd pamiętam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jo ze ślunska jestem, ja ja ja! Jo żych byłu we warszawi i żech goroli zoboczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:08 To nawet śląskiej gwary nie przypomina debilico skończona... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze ich opieprzylas. ja jestem dosc wstydliwa i nawet jesli ktos obraza moja rodzinę to jakos nie umiem się odezwac. a ciebie za to podziwiam i gratuluję odwagi. Poza tym tez mieszkam nad morzem w duzej miejscowosci i zgadzam się z tobą w pełni, poza tym nie dosc ze grubi to jeszcze inne sprawy,np te parawany... rozumiem zeby sie odgrodzic np od biegajacych dzieci,ma się prawo ale jesli zmawiaja się 20 osób i biora ze 4 parawany,po czym zajmują sobie poł plazy jako swoj prywatny teren... wiocha na maxa i totalna bezmyslnosc. ostatnio lezałam z dziecmi blisko wody, wokoło było dosc duzo wolnego miejsca bo to było juz pozne popołudnie i przyszłą jakas wsiowa rodzina z dziecmi i akurat musieli zajac ten malenki kawałek miedzy mną a wodą, a mieli wszedzie duzo miejsca ale musieli tak,zebym ja nie miala widoku na dzieci. no tylko pogratulowac rozumu a raczej jego braku. poza tym "przytulli" sie do mnei tak blisko ze co chwila zasypywali mnie piachem,jak przechodzili ech brak słow. byla tam jedna baba z małym dzieckiem chyba tak na oko troche ponad rocznym i wgl go nie pilnowala,mala wchodzila prawie do wody a ledwo chodzila,to ja bardziej pilnowalam zeby je się nic nie stało niz ta matka. brudzą,smiecą,nie moge patrzec jak np idzie taki turysta i pali a potem rzuca zapalony pet na trawę i go nie zgasi w smietniku tylko musi zapalony rzucić,nosz.q! debilstwo, debilstwo i jeszcze raz debilstwo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościowa szczupła rozmiar 38
Tak, bardzo przykro jest przebywać na plażach, rzeczywiście tłuściochy obu płci bez żenady prezentują swoje depozyty. Mnie jako kobietę rażą mężczyźni tak otyli, że zwisa im brzuch a biust mają prawie kobiecy. I na plażach bez przerwy jedzą, piją piwo, jakby nie wiedzieli od czego wyglądają tak niezdrowo. Jak z takim grubym można pójść do łózka lub zatańczyć? Toż ręce trzeba mieć bardzo długie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja widziałam wczoraj cos gorsxeho od pojacych czy pslacych grubasow pogoda była taka w kratkę i najwyraźniej ta rodzinka nie była przygotowana na to ze wyjdzie słońce i zrobi się ciepło.... dziewczynka na oko 10?! lat w pewnym momencie zaczęła się rozbierać bo zrobiło się ciepło... wszystko fajnie tylko ona od dołu zdjęła spodnie i została w majtkach a od góry zdjęła bluzę i bluzkę i.... chodziła goła!!!piersi jeszcze typowych nie miała ale już wyraźnie zaczynały się rysować. sorry ale strasznie mnie to zniesmaczylo. ok ona dziewczynka, dziecko nadal i pewnych rzeczy nie ogarnia ale rodzice mie zareagowali!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja z 22:16 Ale mi śmierdzi z pochwy, no co ja mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 lat i na golasa hmmm 10 lat to się ma chyba w 4 ?? klasie. Ja w piatej nosilam już stanik. Faktycznie glupio, mogla zostac w koszulce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Hashimoto i gruba nie jestem a szczupła. Jak się wp*****la bez opamiętania to takie są efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dzieci są szczupłe i ciągle teściowa przy nich komentuje, że za chude, że to brzydko wygląda itp. Są zwyczajnie szczupłe, chociaż ja mam sporą nadwagę ;) Mój mąż też szczupły, ale jego ojciec baaardzo szczupły, ale to o moi mężu słyszę od teściowej, że za chudy, że źle go karmię, a on się po prostu z wiekiem do ojca upodabnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przy wzroście 170 waze 55 kg. To malo? Bo ciągle jak jezdzimy do tesciow gdzie wszyscy maja nadwage to ciągle komentują: jedz, bo chuda jesteś! Jedz wiecej! (A ja już wcisnęłam dwa schaboszczaki) . a malo tego, moj maz jak z nimi mieszkał to tez mial nadwage. Tesciowa tak gotuje. Zero warzyw i owoców, ciagle miecho z sosem i ziemniaki. No i odkad maz mieszka ze mna to wzial sie za odchudzanie, teraz ma idealna wage do wzrostu,mowi ze duzo lepiej sie czuje. No i oczywiscie komentarze, ze go glodze!! A przepraszam bardzo czy to dziecko jest? Jakby cgcial jesc co innego czy wiecej to przecież mu nie bronie. Boże dość mam. Jak tu nie miec negatywnego stosunku do grubszycg ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo te wszystkie tłuściochy uwazają że mogą obrażać chudych a na nich to już nic nie można powiedzieć, co najwyżej że jest PUSZYSTA. śmieszy mnie to określenie, pierzem obrosłaś że puszysta jesteś tłusty wieprzu? Dobrze autorko powiedziałaś temu spasionemu serdelowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchajcie ja ostatnio bylam na plazy ( jeszcze gorąco jest w dzien) i widziałam dosłownie tak grubego faceta normalnie jak wieprzak taki!! szkoda ze zdjecia nie zrobilam bym wrzucila tu. słuchajcie brzuch miał taki ogromny i wielki az do siusiaka!! mysmy z kumpelą się smiały ze jak mu staje to zaraz musi opadac bo przeciez nie ma miejsca... fuj, głupota ludzka nie ma granic, nie dosc ze takie tłusciochy to jeszcze dzieci tuczą i sami się tuczą jedzac tuczącą niezdrową zywnosc i nie rozumiem czy oni tego nie widzą? ze ta zywnosc te tłuste kalorie,tony cukru i tłuszczu ich zabija?? chyba mają lkustro w domu to widzą jakie mają hipopotamskie brzuchory. to po co jeszcze zrą jak swinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A faceci jeszcze się wcale nie krępują tylko te gigantyczne owłosione brzuszyska wywalają na ulicy albo przy stoliku w barze. Rzygnąć można, jak sie to widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeli347
Nie wiem dlaczego durne wiesz niektórzy są grubi bo mają chorobę jakoś a niektórzy po przez swoje zaniedbanie ja akurat byłam gruba poprzez swoje zaniedbanie ale pokonałam to i schudłam 24kg w 3 miesiące ale to dzięki African Mango http://szczupla-kobieta.pl mój apetyt się zmniejszył i łatwiej było mi utrzymywać godziny w posiłkach;) a do tego biegałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×