Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Licencjat77

Praca lic prosze o pomoc

Polecane posty

Gość Licencjat77

Temat mojej pracy brzmi "zabawa jako podstawowa forma aktywnosci dziecka w wieku przedszkolnym" Prosze o porady i pomoc w napisaniu problemow badawczych oraz celu i przemiotu badań. To dla mnie ważne poniewaz nie umiem do konca sobie z tym poradzic, a moj promotor nie jest pomocny. Z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm celem moze byc pokazanie jak wazna jest zabawa dla dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dość prosty temat. Ile płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licencjat77
Tak temat przyjemny. Pierwszy rozdział teoretyczny juz napisałam. Natomiast mam kłopot z metodologią badań... chciałabym napisać sama ale po prostu nie wiem jak sie za to zabrać :( Zazdroszcze innym, którzy mają świetnych i pomocnych promotorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile płacisz za pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
będziesz wykonywała badania czy oprzesz się na literaturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, powiem Ci z perspektywy nastu lat praktyki pedagogicznej-najlepiej byłoby chyba po teoretycznych wstępach przeprowadzić obserwację dzieci w przedszkolu, najpierw przyjrzeć się bazie a później obserwować dzieci 3-4-5-6 letnie pod kątem preferencji tematyki, słownictwa, rekwizytów. Możesz obserwację przełożyć na wykresy czy diagramy, będzie ciekawie. W sumie typowe problemy badawcze w tym przypadku są mało zasadne, masz tak na prawdę temat oczywisty, powinnaś rzetelnie uargumentować temat, który jest tezą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licencjat77
Dziekuje za podpowiedzi. Oczywiscie zaproponowałam obserwacje mojemu promotorowi ale pomysl odrzucił, powiedzial, ze ma byc ankieta dla nauczycieli. I nic wiecej. W ankiecie mam okolo 20pytan otwartych i zamknietych. Nie wiem nawet czy sa dobre bo promotor nie ma czasu dla mnie. Pytania rozne typu: jakie zabawki preferuja dzieci, jakie rodzaje zabaw najchetniej podejmuja, jakie zabawy preferuja nauczyciele itp. Ale piszac drugi rozdzial musze jednak okreslic cele, przedmiot badan, problemy. Ale nie wiem jak to ugrysc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Licencjat77
Do gosć A ile wg Ciebie kosztuje pomoc w napisaniu kilku zdan lub udzieleniu podpowiedzi? Ja prace pisze sama, nie kupuje jak niektorzy. Nie moge liczyc na pomoc promotora. Pisze prace po raz pierwszy wiec to zrozumiale, ze nie wiem wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×