Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

LIPOLIZA INIEKCYJNA UD I BRZUCHA

Polecane posty

Gość gość

Chce sobie zrobić: lipolizę brzucha(pozbyć się minimalnej ilości tłuszczu z boczków) Lipolize ud( potworne ilości tłuszczu i cellulitu + najwazniejsze UJEDRNIĆ SKÓRĘ!!!) Lekarze jedni polecaja fosfo... inni Revital Cellu... jeszcze inni aqualyx... jaki preparatem ostrzykiwałyście się? czy były efekty? podobno po aqualyx najmniejsza opuchlizna i najmniejsze efekty? z jakief firmy miałyście preparaty? czy zauważałyście ujędrnienie skóry? przy udahc to dla mnie podstawa. Chce wybrac gabinet gdzie pani kosmetyczka zastosuje preparat do którego będe przekonana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli oczekujesz ujędrnienia to raczej nie po lipolizie. Lepsze efekty zobaczysz po falach radiowych albo liposukcji ultradzwiekowej połączonej z dermomasażem. Polecam salon Beauty Premium w Poznaniu, chodziłam tam na zabiegi i potwierdzam że są skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
To i tak szczęście, że są jacyś lekarze, którzy zalecają bo u nas jest z tym dość duży problem. Poczytaj sobie o temacie lipolizy tutaj - http://www.queensclinic.pl/lipoliza-iniekcyjna akurat w tej dziedzinie queensclinic ma bardzo duże doświadczenie i bardzo pozytywne opinie klientów co jest chyba najlepszym wyznacznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę powiedzieć co ja mialam robione: najpierw liposukcję ultradzwiękową na tych miejscach które chciałam wyszczuplić, a potem fale radiowe z laserem biostymulującym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipoliza owszem, super poradzi sobie z tłuszczykiem i cellulitem. Jednak co do ujędrnienia to już inny zabieg. Jeszcze przed tegorocznymi wakacjami przechodziłam zabieg lipolizy w Karboklinice właśnie w celu redukcji cellulitu. By ujędrnić skórę ud wykonywałam dodatkowo zabiegi karboksyterapii. Co najfajniejsze karbo również jest zabiegiem który redukuje celulit, więc efekt miałam wzmocniony ;) Także najlepiej udać się z problemem do gabinetu, tam na pewno dobiorą tak zabieg, który odpowiednio podziała na konkretny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×