Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaaapi

Poznałem pewną dziewczynę która mi się spodobała

Polecane posty

Cześć, piszę ponieważ mam problem. Ostatnio poznałem pewną dziewczynę na obozie i bardzo mi się spodobała nie rozmawiałem z nią dużo a jeśli już rozmawialiśmy to o życiu codziennym jeśli tak to mogę nazwać. Bardzo ją polubiłem przede wszystkim z charakteru, jest życzliwa, miła i sympatyczna, zawsze kiedy ją widywałem humor mi się poprawiał :). Niestety nadszedł czas kiedy trzeba było wracać do domu, po powrocie zaprosiłem ją na facebooku tylko teraz mam ogromny problem ponieważ nie wiem jak nawiązać z nią jakąś rozmowę, w "sprawach miłosnych" jestem bardzo nieśmiały i wstydliwy dodam jeszcze że mieszka spory kawałek ode mnie, boję się jeszcze że mnie wyśmieje lub coś w tym stylu. Pomóżcie :'] Zapomniałem dodać że jest starsza ode mnie o 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nokiira
Nie chcę Ci psuć Twoich planów związanych z Nią, aczkolwiek myślę, że niezbyt poznałeś ją skoro rozmawialiście czasem o codziennych sprawach. Pisz z Nią normalnie, czasem wyślij buziaka czy serduszko. Ale pomyśl czy jesteś w stanie zaangażować się w związek na odległość? ;) Lepiej pomyśleć o tym teraz niż później się wkręcić i cierpieć, że np. nie jest gotowa na związek czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam szczerze że nie miałem czasu żeby ją poznać bliżej był to obóz sportowy i mieliśmy często treningi bardzo chciałem z nią rozmawiać tylko że ze stresu nie wiedziałem o czym ;] Poza tym byłem nowy na tym obozie ponieważ kolega mnie wkręcił a to jest klub i nie bardzo się tam odnajdywałem. A jeżeli chodzi o odległość, to już inna sprawa, nie chodzi o to że mieszka w innym mieście, po prostu jest ciężko z dojazdem :/ bo mieszka ok 20 kilometrów ode mnie a tam nie jeżdżą żadne autobusy, jazda samochodem zajmuję tam ok 20 min. Jeszcze jedna sprawa, jak rozmawiam z dziewczynami to stres wywołuje że nie mam pojęcia o czym rozmawiać dlatego też piszę do was jak by zacząć tą rozmowę. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×