Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Penis w saunie

Polecane posty

Gość gość
twój facet też go zapamiętał,pewnie ma ukryte fantazje gejowskie,przyjrzyj się temu.Który facet niegej by pamiętał k****a z sauny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w sobote z narzeczona bylem w saunie i zaluje tego czesc facetow tam chybas przychodzi sie chwalic jak to duze maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mówisz że narzeczona gapiła się na obce badągi a twój ją nie interesował? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak widzialem ze zerkala na inne i widzialem ze byla nieco zaskoczona chyba rozmiarami tak duzymi , szczegolnie jednego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja zona zawsze patrzy na męskie wyposażenie. Czasem szturcha mnie i szepta: - Patrz jakiego ma wielkiego. Dla niej to standard. po prostu lubi duże, jest wyzwolona kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale tylko patrzy? moja narzeczona tez przyznala ze ten ma duzego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej żonie też podobają się wielkie k***sy i o nich fantazjuje, ale ma bardzo ciasną i płytką cipke, mój ma 17 cm i bez trudu docieram do jej dna, ale często jakk oglądamy p****le to jara się wielkimi c*****i, zawsze mówi ale on ma wielkiego. Jednak jak przyszło co do czego to nie dala rady, kiedyś spotkała się z chłopakiem ktory miał ponad 20 cm i ... nie dała mu, powiedziała że tylko mu 2 razy obciągnęła. W sumie mi też sie podobaja duże penisy ale wsadic bym takiemu nie dał, co innego lody i dotylkanie. Kiedyś spotkałem takiego chłopaka na łączce w Lublinie,jak mu wisiał to wygladał jak kiełbasa a jak stanął to ponad dwa razy grubszy sie zrobił, ssałem mu tylko główkę i piesciłem obiema rękami. Innym razem w saunie tak się gapiłem na jednego king konga że poszedł za mna pod prysznice i zapytal czy aż tak mi się podaba i pozwolił podotykać, oczywiście tez mu obciagnąłem a on mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tyn rozum ludzki co my tak walczyły o niego jakie ty rzeczy piszesz to ino do filmu bo ludzie takie bajki lubują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a miala duzego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NędzneProwo
Jak je żem była w sałna to przyszoł taki , że jak mu zesztywnioł, bo zesztywnioł, to jak drąg od lampitora był! Oho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie opowiastki z saun to fantazje. Wy w ogóle w saunie nie byliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie. Każdy tutaj chyba opisuje swoje fantazje i to co chciałby zobaczyć. Typowe prawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś p********z bo nie byłeś sam nigdy, to jest sauna, kilka lub kilkanascie osób, większośc nago więc różni ludzie tam przychodza. Cżęsć się poprostu wygrzać dla zdrowia a część (99% facetów chyba) popatrzeć na nagie ciała, ale cóż zrobić, kobiety z resztą też tam chodzą szukać wrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bardzo duzego mial , zona byla zaskoczona mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nafano
gość wczoraj Sam pierd*pisz. W Polsce (nie sądzę, że większość ludzi pisze tutaj z zagranicy) praktycznie nie spotyka się saunujących nago. Co gorsze, przytłaczająca większość włazi do sauny w strojach zrobionych z syntetyków (zamiast np. owinąć się w bawełniany ręcznik). A to już jest zwyczajnie głupie, bo syntetyki nie są na takie temperatury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kazmair
Trollujecie, ktoś nie ma życia seksualnego i wali konika do poduszki tym, że na forum wkręca innych swoimi wypowiedziami i podnieca się. Penis w stanie spoczynku nie ma powiązania z rozmiarem we wzwodzie. Częściej małe penisy w spoczynku są gigantami we wzwodzie, a te większe w spoczynku tylko delikatnie rosną i są małe. Wynika to z faktu, że duży penis w spoczynku jest już sporo wypełniony krwią. Naukowcy tak właśnie dzielą wielkościowo penisy w spoczynku - są faceci mające słabo wypełnione krwią, a są tacy którzy zawsze mają częściowo wypełnione. To tak jak z moszną i jej mięśniami - można mieć duże albo małe jądra ale w obu przypadkach moszna może być albo bardzo obwisła, albo nie, zależnie od naszej anatomii. Jeśli dorosły facet sądzi,że zaimponuje innym facetem długim penisem w spoczynku na saunie i się tym obnosi, przypadkiem nim macha itp. to znaczy, że w d* był i g* widział i prawodpodobnie nie widział prawidziwe dużych penisów i wydaje mu się, że ma sporego:))))) Zobaczcie jak jest u gejów - w ich środowisku penisy są chyba wazniejsze nawet od wyglądu twarzy czy ogolnej atrakcyjności, i geje nie porownuja penisów na saunach tylko bzyka ten który ma większego - tego który ma mniejszego. Nawet jak aktyw ma 160 cm wzrostu i 50 kg wagi to bzyka aktywa 200 cm wzrostu jeśli tamten ma mniejszego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mały ale wariat

Cześć, jestem jej chłopakiem, ale taką kolbę giganta sam bym o...ił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi

Sam z kuzynkami za dzieciaka się bawiłem na wsi i koń je podniecał bardzo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawski
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Polecam 

 Co polecasz? Konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karina

Mężczyzna zaczyna się od 18 cm, mniej to żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość Karina napisał:

Mężczyzna zaczyna się od 18 cm, mniej to żal

Haha, starałem się wierzyć że rozmiar nie ma znaczenia 😅 Serio duża pała dostarcza aż takich doznań ? 

Edytowano przez Jaareeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Murzyni mają piękne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Big
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Murzyni mają piękne .

I w większości miękkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kilka dni temu byłem w saunie. Były tam dziewczyny półnagie. Niestety ręcznik mi spadł. Dziewczyny kiedy zobaczyły penisa zaśmiały się i mówiły - ale mały. Ja ubrałem się i uciekłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×