Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakłamanie u faceta w sprawie seksu?

Polecane posty

Gość gość

Jestem bardzo otwartą dziewczyną w sprawie seksu. Proponowałam mu parę rzeczy, których normalnie ludzie nie robią, a nawet naciskałam, ale on nie chciał. Sam wie, że miałam wielu partnerów seksualnych. On sam jest bardzo konserwatywny w tych sprawach i niezbyt lubi wychodzić poza schematy. Często jak zaczynam mówić o swoich fantazjach to psuje atmosferę. Niestety odkryłam niedawno, że ma konto na portalu erotycznym. Poprosiłam koleżankę, żeby pisała z nim i okazało się, że jednak te fantazje ma. Wg mnie są do spełnienia, ale przykro mi jest, że on nie chce tego spełnić ze mną : / Czemu pisze z obcymi kobietami skoro możemy to robić razem? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po prostu uważa, że jestem kiepska w łóżku? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to bardzo skomplikowane. może czuje do Ciebie za duży respekt, który wytwarza dystans. Twoja przeszłość jest nieistotna, on ma po prostu pewnego rodzaju blokadę i ciężko to przeskoczyć. sam mam podobnie z moją dziewczyną, jest ode mnie 5 lat starsza, zanim zostaliśmy parą to znaliśmy się dość długo z pracy, ona mnie szkoliła, tu gdzie pracujemy, ona pracuje o wiele lat dłużej i jakiś taki respekt złapałem, że nie umiem w stosunku do niej wykrzesać iskry, aby ją ostro i wulgarnie posuwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój też nie potrafił załapać wulgarności słownej, ale jednak się przełamał. Do tego mieliśmy momenty kiedy on sam nie potrafił się zastopować i poszedł czasem za daleko, aż mnie tym zdziwił... Choćby złapał mnie za głowę i mocno dociskał... Jednak potrafi, a respekt ? Hmm... Nie wiem skąd może się taki u niego wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam jak moja pieprze muwic wulgaryzmy ty pu ty suczko zdziro przyprowadze kolegow i ostro cię zerzniemy we wszyskie diurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomoze ktos? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×