Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy jest szansa ze Ona mnie lubi?

Polecane posty

Gość gość

Napisałem jej ze ja bardzo lubie i ze jest fajna dziewczyna. Chce wybadac grunt bo wydaje mi sie ze nie jest tak samo zainteresowana jak ja. Odpisala "fajnie,ja ciebie tez". Co o tym myslicie? Czy tylko mi sie wydaje ze to takie lubie cie na odp*****l??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To drugie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo,bo może lubić cię bardziej,a może lubić cię tylko jako kolegę.Zaobserwuj jej reakcje w realu,jak się wobec ciebie zachowuje,spróbuj z nią poflirtować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co pomyslelibyscie czytając taką wiadomość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Próbowałem jej dyskretnie dac do zrozumienia,ale nie zalapala a wprost nie mogę z pewnych przyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rany.. nie mogę już tego czytać!!! Gdzie są prawdziwi mężczyźni, samce, które walczą? Domyślać się będziesz całe życie ? Jej zapytaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę wprost bo jeżeli okaże sie ze nie odwzajemnia posypie sie za wiele. To nie jest jakaś zwykła znajomość. Okoliczności sa inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mila dla mnie,nie odskakuje na dotyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kocha cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia ææ
Ja bym nic nie pomyslala czytajac taki tekst. To moze byc i duzo i nic. Jak sam widzisz. Nie wiem dlaczego nie chcesz zadzialac bardziej konkretnie i co sie posypie ale mam wrazenie , ze bez konkretnego dzialania nigdzie sie nie posuniesz. Pozostanie Ci zastanawianie sie nad tekstem , ze moze tak a moze inaczej. Warto zuzywac na to czas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moge napisac o co chodzi, bo mogę zostać rozpoznany. Jest dla mnie mila, jak ja dotkne w zartach to nie ucieka, czasami sama mnie dotknie, próbuje w tych szczegółach coś znaleźć... cieszylbym sie gdyby mnie kochała ale watpie w to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa, że cię lubi. Pytanie czy jest szansa, żebyś się do niej zbliżył? Tak tajemniczo piszesz, że nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ale jaja, laski radzą chłopakowi, żeby działał konkretniej, co za hipokryzja. A same wiecznie czekają i nic nie robią. Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wyżej to się wypowiedział "gwiazdor"od modeli. śmiechu warte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×