Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Chciałbym się wyprowadzić ale nie mam gdzie i dziadek nie chce na to pozwolić

Polecane posty

Gość gość

W tym roku zdawałem maturę, zamierzam zdawać do szkoły teatralnej. Wszystko ok. Dziadek wie o tym, wspiera mnie, nawet utrzymuje i załatwia miejsca po różnych teatrach (bym nabrał praktyki) ale trochę się zmieniło. Całe życie mnie wychowywał, zajmował się mną ale nie do końca tak było. Najpierw wyrzucił mamę i babcie razem ze mną z domu a potem odebrał mamie prawa rodzicielskie. W chwili obecnej obie siedzą w więzieniu za morderstwo i kradzież (odwiedzać ich nie mogę). Wiem kim jest mój ojciec, chciał nawiązać, ze mną kontakt ale dziadek na to nie pozwala bo nie chce widzieć tego kryminalisty w swoim domu. Miałem dziewczynę, wszystko było ok. ale też mu to nie odpowiadało, że nie ma mnie w domu całymi dniami. Był moment, że chciał, żebym siedział w domu a on będzie mi czytał książkę, tak jak w dzieciństwie i do tej pory tak chce, żeby każdy piątek był poświęcony tylko jego o sobie. Oprócz mojej mamy to on nie ma innych dzieci, wychowywał mnie razem , ze swoim bratem, kawalerem. Do jednego i drugiego mówię dziadku i jestem im wdzięczny za to co mam ale czasem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×