Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wasze skryte fantazje

Polecane posty

Gość gość

Cześć wszystkim, Chciałam Was zapytać a raczej zachęcić do wypowiedzi odnośnie Waszych skrywanych przed partnerami fantazjach, lub zrealizowanych :-), myślę że będąc po części anonimowi w tym miejscu można się nieco otworzyć i być może Wasze pomysły (fantazje) wykorzystają inni? :-) Jeśli już powiedziało sie A to dodam od siebie, że ja osobiście chciałabym żeby do mnie do pracy przyszedl mój facet, dzielę pokój z jeszcze jedną kobietą i bez pytania zamknął drzwi na zamek i w obecności koleżanki podniósł mnie z fotela, poradził na biurku i mocno... :-) chyba podniecałby mnie fakt, że ona patrzy, a kiedy by już skończył, jak gdyby nigdy nic wyszedł z pokoju :-) A Was co by kreciło/kręci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To było dawno podczas lekcji z geometrii :-) Wiecej następnym razem ;-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o taki facecie, żeby mnie rznął przez tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
twoja fantazja mnie w ogole nie kreci. nie kreci mnie seks na oczach innych. nie mam juz fantazji zasadniczo i na szczescie libido tez juz siadlo. jestem juz ponad tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie musi nikogo kręcić cudza fantazja, chodzi o wymianę doświadczeń :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzę o facecie żeby mnie brał od tyłu w każdym pokoju bez ostrzeżenia raz delikatnie raz ostro. Nawet w ubikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia Wilk - znow sie zepsules i wiem co zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dareeeeeeeeek
nie myślałaś żeby swojemu facetowi podpowiedzieć co ma zrobić w biurze? :P może nawet jeżeli o tym myśli nie zrealizuje bo nie wie że Ciebie też to kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba mi się twoja fantazja. Ja bym chciał spuścić się do ust koleżanki na koniec. Albo żeby zbliżyła swoją głowę do twojej cipki i raz w cipke raz usta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 29      lat
moja fantazja jest dość nietypowa i hardcorowa. otóż bardzo podnieca mnie koleżanka z pracy, ma duże cycki i jest z tych krąglejszych, często trzepie sobie i fantazjuje o niej, mimo że mam szczuplutką i seksowną żone. i marzy mi się trójkąt z tą koleżanką i jeszcze jakimś facetem, tylko taki nietypowy trójkąt, a biseksualne ostre ruch/anie. tak że bierzemy ją we dwóch na raz, potem facet ruc/ha mnie, potem walimy ją w DP, ogólnie wszystkie konfiguracje jakie się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie się marżycie takie coś w szatni prze wf podchodzę do koleżanki łapę ją za pupę ściągam majtaki i zaczynam lizać potem dołączają się inne i jest ostra lepsze orgrgia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×