Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy można poderwać dziewczynę której się nie podobam.

Polecane posty

Gość gość

Np. Ja się na nią patrzę ona nawet nie zwraca uwagi czy można do takiej zagadać (nie wyśmiewa mnie przy wszystkich ) i czy jest sens czy raczej małe szanie . Czy powinno się zarywać tylko do tych które gdy się na nie patrzy to odwzapewniają wzrok i się uśmiechają czy wystalają jakiś inny pozytywny sygnał tak piszą we wszystkich poradnikach ale do tej pory nigdy mnie się nie zdążyło żeby jakaś się do mnie uśmiechneła czy wysłała inny pozytywny sygnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie jesteś brzydki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj zagadać i to nie tylko jeden raz. Może jest nieśmiała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie debile proszę się nie odzywać nie mam na to wpływu możesz się z kogoś śmiać bo jest gruby jeśli to jest spowodowane tym że ciągle żre ale nie możesz się śmiać z kogoś że jest niski bo nie ma na to wpływu itd. A jeśli się śmiejesz to znaczy że jesteś nic nie wartym śmieciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprobowac, jesli jest niesmiala, ale jesli sie jej nie podobasz.. to troche bez sensu, nagle sie jej nie spodobasz ot tak, dla mnie by bylo pozamiatane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co mam zrobić to nie moja wina (wykładam ok ale nie zwracam na siebie uwagi kobiet) Przecież musze coś zrobić lata lecą a ja się dalej żadnej nie podobam mimo że załaduje ale bardzo często zostaje wyśminy szczególnie jeśli dziewczyna jest z koleżankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zagaduje sorry słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz sprobowac poznawac w internecie na jakims portalu randkowym...puby i ulica to wg mnie dosc kiepskie miejsca zeby poznawac ludzi ;) mozesz sprobowac zwiekszyc swoje szanse.. wychodzic wiecej z domu na basen, silownie, rower, mozesz zakumplowac sie z facetami (moze oni maja jakies znajome, ktore sa wolne :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na portalach nie ma szans tam zawszę kończe na etapie przyjaźń(jesteś fajnym facetem ale nie jestem zainteresowana zostańmy przyjaciółmi ) tak jest na sympatji od 2 lat konto na zaadoptuj faceta założyłem rok temu i do tej pory nie dostałem żadnej wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idź do wróżki ale takiej sprawdzonej. Jeżeli Ci powie, że spotkasz miłość to na pewno tak będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A po za tym patrzeniem na nią, uśmiechasz się chociaż do niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podoba ci się to działaj najgorsza jest bezczynność zrób mały krok w jej kierunku i obserwuj reakcję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak patrze na nią to ona spogląda na mnie też ale się nie uśmiecha tylko wygina buzię w podkówke jakby była smutna co to znaczy i śmieje się do koleżanki co to może znaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie podrywaj od razu. Najpierw spróbuj się zaprzyjaźnić ;) Zagadaj, potem zaproponuj spotkanie... potoczy się jakoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzi właśnie o to zagadnienie co mogą oznacza te sygnały to znaczy że nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubięStarszych
Zagadaj, kobiety mają cały wachlarz zachowań i nigdy nie możesz być pewny co w danej chwili czuje, tylko jeśli się odezwiesz będziesz wiedzieć czy owa lejdi ma ochotę na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×