Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aleeeksasandra

Ile jest ważna teoria na prawo jazdy ?

Polecane posty

Gość aleeeksasandra

Wie ktoś dokładnie ? Znalazłam na internecie mnostwo artykułów o tym, że od stycznia 2015 roku teoria jest bezterminowa, czyli raz zdana jest ważna do końca życia - tak jakby. Na kursie wmawiano mi, że jest ważna 6 miesiecy. Moja znajoma zdała teorie w grudniu 2015, a egzamin praktyczny zdała dopiero jakiś tydzień temu ( czyli ponad pół roku temu miała teorie, i bez problemu zapisała sie na kolejny egzamin podchodzac do niego ) orientuje sie ktoś jak kto wkoncu jest ? Pilnie potrzebuje tej informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest bezterminowa. Będę zdawał 8 raz prawko za 2 tygodnie. Mogę podchodzić ile chcę. Przepisy się zmieniły chyba w tym roku czy w tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleeeksasandra
Dziekuje za odpowiedź, nie rozumiem tylko dlaczego w każdym ośrodku wciskaja taki kit, że pół roku i zdajesz od nowa.. albo sa w ogole nie doinformowani o zmianach albo robia to specjalnie w jakims celu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandolina1
Teoria od sierpnia 2014 jest bezterminowa. We wcześniejszych latach była ważna pół roku. Dla tych co teoria przed nimi polecam http://www.ltesty.pl/ , świetny serwis dzięki któremu mój syn zdał za pierwszym razem z wynikiem 73/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×