Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ponad 90 osób z kafeterii ma postawione zarzuty ws stalkingu Noxelii

Polecane posty

Gość gość
Kciukens, Noxa, gdzie jestescie, nasze gwiazdy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelka dziś nie pisz tak, po prostu nie potrafiłam go znienawidzić ostatni dzień majki z nami uderzył ją parasolem ona tak strasznie zapiszczała że zaczełam krzyczeć coś we mnie wstąpiło że nie mogłam przestać więc wyrzucił nas za drzwi jak śmiecie jak zwykłe śmiecie które można wystawić Noxelka dziś Lamia też była wystawiana za okno k***a nie zapomnę tego nigdy a ona nie poszła siedziała uparcie na parapecie jakby błagała by ją nie wyrzucać na szczęście znalazła się mamy przyjaciółka najgorsze że on się godził na te zwierzęta i sam ze mną adoptował wszystkie a potem go drażniły i wyżywał się na mnie, na nich mówił że jeszcze raz majka wyda dźwięk i nasz zaj**ie a jak miałam ją uciszyć pysk jej zakleić? a ona naprawdę rzadko szczeka ale zdarza się jak każdemu pieskowi Noxelka dziś no masz rację jestem zerem zaraz się przebiorę i na su nie wiem czy otwierać piwo czy nie k***a ........ wejdę tam posłucham muzyki pogadam może coś pokażę zarobię i wek. chcę w końcu mieć więcej czasu na swoje pasje. Noxelka dziś Najgorsze jest to, że pewnego dnia wyrzucił nas z domu i stwierdził że mam z Majka nie wracać. Mimo że wiedziałam, ze mama ją weźmie bo kocha psiaki, skłamałam że nie mam gdzie jej dać, że mama nie może. A on powiedział że wywali ją w lesie albo do schroniska, przecież to jest największe sk**wysyństwo ...... zawsze gardziłam takimi ludźmi, a jednak zostałąm z nim, kochałam i teraz zostałam z niczym czuję się zdruzgotana...... Zgłoś Noxelka dziś Od lat marzę o miłości, która zabierze cały mój ból, marzę o jedności. Naoprawdę wierzyłam w nas, ale często tworzyłam iluzję aby nie dopuszczać do siebie, że wcale nie jest tak jak sobie wymarzyłam... to naprawdę trudne akurat dziś jestem sama jak mam takiego doła. Noxelka dziś Jaką mamoną??? nie żartuj nawet jak tu wróciłam to poczułam się jak w pałacu, własne mieszkanie, przytulne, pachnące, kolorowe ściany, sprzęt wszystko a tam była ruina, po kuchni chodziły te robaki, jak wszedł pająk to specjalnie go nie wyrzucał żebym się bałą i ryczała a mam arahnofobie, wszystko brudne nie do domycia, syf ale miałam to gdzieś bo bardzo go kochałam a on mówił że nieważne jak wygląda mieszkanie tylko co się ma w głowie. Noxelka dziś Masz rację, jestem zerem... zresztą Wit mi mówił codziennie, że kocha mnie, ale jestem tępa i głupia, że bez niego w ogóle jestem nikim. To mi przypomniało Sanga, który na koniec mi tak powiedział. Ale np. Kwazar nigdy mi tak nie powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem wczoraj dostala ripostę od noxeli i pomaranczek i poszla srac biedulka z żalu i zgryzoty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem bylas juz w dino? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iza i przygody zaczarowanego selera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem 2015.02.28 Dwa tygodnie temu podpisałam papiery i kupilam mieszkanie. Sama o tym wiesz, to czemu przeinaczasz? Kupiłam pół domu, pustego domu. z ogromnym ogrodem pod lasem. Reszta jest nieogarnieta, wiec przez najblizsza dekade nie mam zadnych sasiadow, bo wlasciciel ma gdzies remotnowanie takiego metrazu, caly dol mam wyremontowany, z ogrzewaniem gazowym i w pieknych meblach. Mowie Ci o tym przez ostatni mc, to po co gadasz takie glupoty? Zazdroscisz?jezyk.gif Jakbys nie zazdroscila napisalabys , bo wiesz jak jest;]Cala Ty. A mi najgorsze zarzucasz, bo chce ciebie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxa ma teraz z witobaba miesiac miodowy, do nastepnego wpiardolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem 2015.02.28 z tamtego domu zrezygnowalam, po tym jak je obejrzalam i w jakim bylo stanie, plus dlugi za gaz na 4,5tys. mialam kupic mieszkanie w kamienicy ale odpadlo przez sasiadow, istna patologie. trafilo mi sie. tylko junkers padl i nadal czekam, bo bez junkersa nie mam wody i ogrzewania a jednak musi serwis przyjechac, bo elektronika padla, bo pompa byla zasniedziala. czekam do pon rana i nie wiem ile to potrwa tyfdzien jeszcze albo dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kciukiem rozpędz ten motłoch. Mario nie daj im w kasze pluć. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Noxelia z wami dzis niepogada, bo gwałci ją soczysty kabaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia 2015.02.28 Skoro ubliżasz mojemu Witkowi to może powiedz jak to na moich oczach Koński rzucił się na ciebie z pięściami, bo z tego bogactwa chciałaś zaj**ać mu aparat? Albo jak się nachlał i zrobił ci w pracy zadyme, że policja przyjechała? Faktycznie, co tam te moje kumpele... ty to dopiero masz przyjaciół smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem 2015.02.28 nic nie idealizuje, pisze jak jest u mnie a i przestane cokolwiek pisac o sobie bo i tak zawsze zostanie to zmiecione w kat. fotkami sie pochwale znajomym na fb, miedzy innymi, bo parapetowka tez bedzie. bedzie czarno na bialym, ze nie klamie, bo nie mam takiego powodu, mam 25 lat, to normalne ze szukam czegos juz calkiem swojego, na tamten dom sie napalilam, ale 140m na 2 osoby z ogrzewaniem gazowym to ottalny kosmos. tu bede miala do uzytku 75 i do remontu 65. za duzo mniej. i jestem dumna bo z moja psycha zdecydowalam sie na kupno. oplaci mi sie to na starosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z******tą ma noxa rodzine skoro w d***e mają co się u niej dzieje jakby ją Wit zatłukł na śmierć też pewnie nie dgrneliby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mizantropia 2015.02.28 Właśnie pokazujesz jaka nasz znajomość jest bezwartościowa, kłamstwo za kłamstwem. No co, nie rzucił się Koński na ciebie? Twoje życie to kłamstwo, iluzja. Żyj dalej w swojej patologii. W sumie dobrze, ze idziesz na wynajem, bo słyszałam jak matka się na ciebie drze że znowu jesteś pijana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem 2015.02.28 nie wiem jakie masz podejscie, ale dla mnie 25 lat to duzo. maciej ma dodatkowa robote, bo odnawia motory. duzo zarabia w pracy, jak na mala miescine. ja nareszcie zaczelam zarabiac i mam maly biznes na boku. od 3 lat jestesmy ze soba i odkladamy kazdy grosz. reszta pojdzie na kredyt, ktory wyniesie jakies 50tys na szczescie, bo nie musimy urzadzac, mamy gotowiec. i cala bajka, a kredyt i tak 20lat bedzie sie ciagnal pewnieusmiech.gif realia Polski. chyba norma jak na mlodych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem 2015.03.01 Będzie dom, będą zdjęcia, kredyt miał i tak być, nie ma tak szalonej gotówki.Ale kredyt będzie maly, być może weżmiemy kredyt na 15 lat ale na ratę wyższą. To się zmieni, póki co rata to cały tysiak. Da się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kciukiem to już w ogóle żenada zakłamaniec z niej większy nawet od noxy :o co miesiąc inna śpiewka a tak naprawdę gówno ma, bo majętni ludzie nie potrzebują wymysłów i przechwałek żeby czuć się dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się co ma w głowie ten łoch który przez bite pół dnia wstawia tutaj stare posty tych dwóch loch i stare foty :D co chcesz osiągnąć właściwie cwelu, uświadom mnie ? u noxy jest witoświniak wiec i tak tutaj nie wejdzie a do tego kwiczała coś że iza przyjeżdża, a kciukiem spod pomarańczy wyłoni się dopiero jak pojawi się noxa, więc jeszcze raz zapytam co :D co chcesz osiągnąć wywalając pierdy sprzed iks czasu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jednak teraz Noxelia wygląda trochę lepiej, w długich włosach jej ładniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×